Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Klaudiusza z „Big Brothera”? Niesłychane, jak dzisiaj żyje ulubieniec widzów
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 18.02.2021 15:03

Pamiętacie Klaudiusza z „Big Brothera”? Niesłychane, jak dzisiaj żyje ulubieniec widzów

Big Brother
TRICOLORS/East News

Klaudiusz Ševković był ulubieńcem widzów programu „Big Brother”. Przez lata znany im był głównie jako wesołkowaty kucharz. Jak się okazuje, swojej późniejszej kariery nie związał ani z mediami, ani z gastronomią, ale radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Jak wygląda życie Klaudiusza?

Lata temu dał się poznać jako sympatyczny kucharz i choć nie wygrał programu, to na zawsze zaskarbił sobie sympatię widzów.

Jak dziś żyje Klaudiusz Ševković z programu „Big Brother”?

Z mediami i dawnym życiem dorobkiewicza za granicą, Klaudiusz Ševković ma już niewiele wspólnego. Po latach postanowił wrócić na rodzinny Śląsk.

Jak się okazało, rzucił również gastronomię. Działa w samorządzie, jest redaktorem naczelnym lokalnej gazety oraz prezesem klubu piłkarskiego.

Od 16 lat jestem prezesem piłkarek ręcznych Superligi. Działam też w takiej lokalnej polityce, jestem radnym w Chorzowie już 4. kadencję, redaktorem naczelnym magazynu „Silesia Business & Life”… Trochę tego czasu potrzebuję. Dzień wypełniam w całości – opowiadał w „Dzień dobry TVN”.

Bohater pierwszej edycji programu „Big Brother” jest również zapalonym golfistą. Swoją pasją chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. W tej chwili jest również menadżerem jednego z największych turniejów golfowych w Polsce i na świecie.

Jakby zatrzymał się w czasie – fani zachwyceni wyglądem Klaudiusza

Klaudiusz chętnie wyjeżdża również w różne egzotyczne miejsca. W styczniu udało mu się wyjechać na słoneczną Dominikanę. Pokazał sporo zdjęć z wyjazdu.

Jego fani byli zachwyceni. Mimo 50 lat na karku, Ševković sprawia wrażenie, jakby nic się nie zmienił od momentu kręcenia programu.

Panie Klaudiuszu, co pan robi, wiecznie piękny i młody udanego urlopu – komplementowali internauci.

Uczestnik programu „Big Brother” może się również pochwalić dziećmi, którym wyraźnie się udało. Jego syn mieszka w Monachium, a córka przeprowadziła się do Dubaju.

Fani mogą więc z miłą chęcią oglądać losy jednej z najpopularniejszych postaci pierwszej edycji polskiego show.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [gwiazdy.wp.pl]