Big Brother: Alicja Walczak po zakończeniu pierwszej edycji przeszła piekło. Życie uczestniczki nie było usłane różami i ledwo to przeżyła. Pomogła jej wiara.

Gwiazda pierwszej edycji Big Brothera od czasu zakończenia emisji programu przeszła naprawdę wiele. Los nie szczędził jej życiowych trudności, jednak wszystkie udało jej się pokonać. Dziś 50-latka zmieniła się nie do poznania. Big Brother: Alicja Walczak stoczyła prawdziwą walkę o życie. 

Big Brother: Alicja Walczak przeszła piekło

Alicja Walczak była niekwestionowaną gwiazdą pierwszej edycji programu emitowanej w 2001 roku. Była modelka w mocnym makijażu i odważnych strojach natychmiast wzbudziła zainteresowanie widzów. Wyróżniał ją jeszcze jeden szczegół: wyrazista uczestniczka programu co wieczór pogrążała się w modlitwie. Już wtedy wiara odgrywała w jej życiu dużą rolę. Jednak po zakończeniu programu Alicja Walczak przeszła prawdziwą duchową przemianę.

Była modelka dziś żyje zupełnie inaczej. Roznegliżowane, skórzane stylizacje porzuciła już lata temu i jeszcze bardziej zbliżyła się do Boga. Oddaliła się także od show-biznesu, który okazał się zupełnie inny, niż się tego spodziewała. Celebrytka przewartościowała całe swoje życie – głównie ze względu na traumatyczne doświadczenia, które dotknęły ją już po emisji programu TVN.

Co przydarzyło się Alicji Walczak?

Gwiazda ma za sobą bardzo poważny wypadek samochodowy, który cudem udało jej się przeżyć. Zderzenie czołowe trwale uszkodziło jej kręgosłup, przez co nadal musi poddawać się rehabilitacji. To nie wszystkie tragedie, które przydarzyły się Alicji. Jakiś czas temu dowiedziała się o poważnej chorobie, która zaatakowała jej organizm. Celebrytka chorowała na nowotwór płuc, który odebrał jej ojca. Big Brother: Alicja Walczak, gwiazda programu cudem ocalała. Jak jej się to udało?

– Ostatnie badania, które robiłam rok temu, potwierdziły, że w moim przypadku wszystkie guzki się cofnęły. Miałam osobisty kontakt z Jezusem, który powiedział, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. To przykład, że jeżeli ktoś ma silną wiarę, to w jego życiu mogą dziać się cuda – wyznała celebrytka w rozmowie z Faktem.

To jedna z największych przemian w polskim show-biznesie. Alicja Walczak dziś zajmuje się sztuką i angażuje się w życie Kościoła. Książka, w której opisuje swoje duchowe doświadczenia, czeka na publikację.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

big brother: alicja walczak
instagram.com/dziendobrytvn

Big Brother: Alicja Walczak wiele przeszła od zakończenia programu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMonika Brodka i Jan Wieczorkowski byli kiedyś parą! Podobno planowali ślub…
Następny artykułBeata Pawlikowska ma nowego partnera. Nie uwierzycie, kim jest i skąd pochodzi
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.