Big Brother: TVN rezygnuje z odcinków na żywo! Co sprawiło, że zaszły tak wielkie zmiany w stacji i w jaki sposób zmieni się format programu? Co zobaczymy w zamian?

TVN właśnie ogłosił znaczącą zmianę, która zajdzie w emisji programu! Przypomnijmy, że stacja postanowiła przywrócić format sprzed lat, a premiera miała miejsce lekko ponad miesiąc temu. Jednak właśnie mają zajść poważne zmiany w programie  Big Brother: TVN ogłosił, że rezygnuje z sobotnich odcinków na żywo!

Big Brother: TVN wprowadzi poważne zmiany

Stacja, która przywróciła stary telewizyjny format do łask właśnie ogłosiła, że w programie zajdą poważne zmiany. Co konkretnie zmieni się w zasadach emisji? Stacja poinformowała, że zamierza kompletnie zrezygnować z sobotnich odcinków na żywo!

Weekendowe wydanie Big Brothera polegało na podsumowaniu wydarzeń z domu Wielkiego Brata, które odbywało się na żywo w studio. Sobotnie odcinki były prowadzone przez Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme. Dlaczego postanowiono zrezygnować z tego formatu? Jak teraz będzie wyglądała emisja?

TVN wprowadza zmiany

Big Brother: TVN zmienia format nadawania sobotnich odcinków na żywo! Nadal będziemy mogli oglądać zmagania uczestników na żywo w player.pl, a także 5 razy dziennie na TVN 7. Stacja rezygnuje jednak z sobotnich podsumowań zdarzeń z domu Wielkiego Brata.

W studio mogliśmy oglądać bliskich uczestników, którzy komentowali bieżące wydarzenia z programu, a także przypomnieć sobie najlepsze smaczki minionego tygodnia. Teraz jednak podsumowanie znika, a zamiast niego możemy oglądać standardowe odcinki, w których podglądamy mieszkańców rezydencji. 

Jaki jest powód, dla którego TVN rezygnuje z cotygodniowych raportów? Stacja nie podała oficjalnych przyczyn, jednak wielu podejrzewa, że mogło to być spowodowane słabą oglądalnością sobotniego odcinka. Widzów bardziej interesuje podglądanie uczestników niż słuchanie, co mają do powiedzenia ich bliscy. Big Brother: TVN nie skomentował powodów, dla których zdejmuje sobotnie wydanie z anteny. Jak myślicie, czy ta zmiana wyjdzie stacji na dobre?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jason Momoa z „Gry o Tron” zgolił brodę! Jak teraz wygląda serialowy Khal Drogo?
  2. Doda pochwaliła się zdjęciem w bikini. Mięśnie brzucha i długie nogi rozpaliły internet
  3. Dorota Szelągowska przeszła całkowitą metamorfozę! Figura, fryzury, styl, kto za tym stoi?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

big brother: tvn
instagram.com/bigbrother.tvn7

Big Brother: TVN rezygnuje z emisji sobotnich odcinków!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMałgorzata Rozenek marzyła o dziecku. Skorzystała z metody in vitro i postanowiła napisać książkę o swoich przeżyciach
Następny artykułJak schudł Big Boy? Mateusz Borkowski przeszedł metamorfozę
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.