Big Brother ponownie pojawi się na szklanym ekranie! Wiadomość o kolejnej edycji reality show zelektryzowała wszystkie media. W ostatniej chwili nastąpiła zmiana prowadzącego. Zaskakująca decyzja TVN wzbudziła spore zainteresowanie widzów. Wszyscy zastanawiają się, kogo będziemy mogli spotkać w domu Wielkiego Brata. 

Wielbiciele programu Big Brother czekali wiele lat na to, by drzwi domu Wielkiego brata ponownie zostały otwarte. Odkąd stacja TVN poinformowała o reaktywacji programu, najnowsza edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Wszyscy zastanawiali się, kto tym razem zasili szeregi domu Wielkiego Brata, także kto będzie relacjonował wydarzenia z programu. W kwestii prowadzących zaszły spore zmiany, o których poinformowano dziś w programie Dzień Dobry TVN.

Kto poprowadzi program Big Brother?

Już jakiś czas temu poinformowano, że Big Brother będzie miał trzech prowadzących: Agnieszka Woźniak-Starak, Ula Chińcz oraz Bartek Jędrzejak. Każdy z gospodarzy miał pełnić inną funkcję w programie. Jednak wśród prowadzących zaszły pewne zmiany, o których poinformowano w niedzielnym wydaniu programu Dzień Dobry TVN. Okazuje się, że Ula Chincz nie zagości w programie, a jej miejsce zajmie Filip Chajzer

Codziennie od poniedziałku do czwartku o 23:00 i w sobotę w programie Big Brother Nocą będziemy podsumowywać to, co działo się przez cały dzień. Będziemy rozmawiać, komentować, rozbierać na czynniki pierwsze — zdradził Chajzer.

Czym spowodowana jest zmiana prowadzącego? Telewizja TVN nie wydała w tej sprawie oficjalnego oświadczenia. Możemy przypuszczać, że ta nagła zmiana została podyktowana sprawami prywatnymi prowadzących.

Big Brother już 17 marca

Pierwsza edycja słynnego formatu rozpoczęła się w 2001 roku. Po osiemnastu latach program ponownie trafi na ekrany telewizorów. Nowa edycja rozpocznie się już 17 marca 2019 roku. Jak sądzicie, czy kolejne edycja powtórzy olbrzymi sukces programu z 2001 roku? Zapowiadają się wielkie emocje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

big brother
instagram.com @filip_chajzer

Filip Chajzer jest jednym z prowadzących. Zastąpi w tej roli Ulę Chincz.