Nowa kolekcja Patty Rose Jewellery to ciche westchnienie w stronę beztroskich lat 90. To masywne łańcuchy oraz klasyczne kolczyki koła, które już od dłuższego czasu królują na liście najmodniejszych dodatków.

Jak mówi sama założycielka marki – główną inspiracją do stworzenia drugiej kolekcji w historii Patty Rose Jewellery były lata jej dzieciństwa oraz proste formy. Trudno również nie zauważyć zamiłowania Patrycji do satynowego wykończenia biżuterii, które przejawia się w wielu modelach.

W swojej drugiej kolekcji marki, Patrycja Roszczyk nawiązuje do DNA marki – do Toskanii. Nie tylko tam zamieszkuje rodzina projektantki, nie tylko stamtąd czerpie inspiracje, ale i również w tym pięknym regionie powstaje Patty Rose Jewellery. I chociaż początkowo to właśnie w Toskanii miała powstać sesja wizerunkowa, projektantce wraz z fotografką Karoliną Wilczyńską udało się przenieść nieco tamtejszego klimatu do sesji, przywołując na myśl słynne toskańskie pola utkane winogronami, ciepłe barwy, włoskie słońce oraz klimat vintage. Upalne lato uderza poprzez kadry Wilczyńskiej.

Po raz pierwszy w kolekcji marki pojawiły się pierścionki w minimalistycznej stylistyce, które zestawiać można razem w najróżniejszych kombinacjach. Są uniwersalne, ponadczasowe, do zakochania… jak niewinne lata 90.

biżuteria
fot. materiały prasowe Patty Rose Jewellery /Karolina Wilczyńska
biżuteria
fot. materiały prasowe Patty Rose Jewellery /Karolina Wilczyńska

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl