Biżuteria na lato 2019 to pełnia kolorów i połyskujących akcentów. Jakie dodatki królują w tym sezonie? Światowe domy mody wyznaczyły trendy, wobec których trudno przejść obojętnie! Przed wami najmodniejsze kolczyki, naszyjniki i bransoletki! 

W tym roku odchodzimy od ciężkich, przytłaczających akcesoriów. Stawiamy na te, które kojarzą się z beztroskim wakacyjnym czasem. Jak je nosić? Które kolory są najmodniejsze? Podpowiadamy! 

Kamienie i minerały

Kolorowe, mieniące się w słońcu kamienie to symbol wielu wakacyjnych podróży. To właśnie ten akcent odnajdziemy na przykład w sklepach YES. Tęczowe minerały powinny zdobić nie tylko nasze dłonie, ale również uszy i szyję. 

Powiew morskiej bryzy

Muszle oraz perły stały się ważnym elementem tegorocznej kolekcji Chanel czy Prady. Ich propozycje są silnie związane z naturą, która latem wygląda naprawdę pięknie. Naszyjniki z muszelek i pokaźne perły mają być dopełnieniem całej stylizacji. 

Biżuteria na lato 2019: koraliki i rzemyki 

Biżuteria na lato 2019 inspirowana jest również pamiątkami, które przywozimy z pięknych miejsc. Wykonane z koralików naszyjniki powracają w zupełnie nowej formie. Swoje miejsce odnalazły również bransoletki na rzemyku. Rozwiane włosy, lekki makijaż i opisana biżuteria to bardzo trafione połączenie. 

Lata 90.

Moda z lat 90. od kilku sezonów króluje na ulicach całego świata. Nawiązujące do tych czasów akcenty możemy odnaleźć również w dodatkach. Biżuteria na lato 2019 nie może więc obyć się bez symboli tamtych czasów – dużych kolczyków kół oraz kolorowych spinek. Te elementy będą świetnie współgrały z każdym casualowym strojem. 

Sprawdź pomysły na letnią biżuterię:

Biżuteria na lato 2019
reserved.com

Biżuteria na lato 2019 to mnóstwo odniesień do letniej aury, morskich klimatów i elementów przyrody.

Biżuteria na lato 2019
reserved.pl

Królują minerały i kamienie, które kojarzą się z najdalszymi zakątkami świata.

Biżuteria na lato 2019
instagram.com @hasuna_official

Wielkiego powrotu doczekały się również perły, które będą dopełnieniem letniej stylizacji.

1
2
Poprzedni artykułGwiazda TVN zdecydowała się urodzić w domu. Poruszające wyznanie aktorki
Następny artykułEdyta Górniak opowiedziała o zasłabnięciu. „To co się wydarzyło odbieram jako mocne pouczenie od losu”
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.