Lelum.pl

TRICOLORS/East News

Blanka Lipińska w młodości. Jak wyglądała autorka „365 dni” przed operacjami? Duże zaskoczenie

11 Lutego 2020

Autor tekstu:

Karina Sulich

Blanka Lipińska w młodości wyglądała zupełnie inaczej. Autorka bestsellerowej powieści

Blanka Lipińska w młodości wyglądała zupełnie inaczej. Autorka bestsellerowej powieści

Jedna z najlepiej zarabiających polskich pisarek, dziś dumnie pozuje na ścinkach, chętnie publikuje wyzywające zdjęcia i zakłada obcisłe stroje. Okazało się, że nie zawsze tak było. Blanka Lipińska w młodości nie przypominała kobiety, którą jest teraz. To, jak celebrytka wygląda przed operacjami może zaskoczyć wielu z nas!

Blanka Lipińska w młodości

Blanka Lipińska w młodości nie należała do najszczuplejszych osób. Kobieta nie lubiła swojego wyglądu i wcale nie ma zamiaru się z tym kryć. Autorka trylogii erotycznych powieści ma na swoim koncie niejedną operację plastyczną i lata jedzeniowych wyrzeczeń – mówi o tym otwarcie i chwała jej za to.

Nigdy nie będę udawać, że mam dietę zmieniającą rysy twarzy — otwarcie przyznała pewnego razu na kanapie Dzień Dobry TVN.

Patrząc na teraźniejsze zdjęcia gwiazdy ciężko uwierzyć, że Blanka Lipińska w młodości miała problemy z wagą, a jej buzia wyglądała zupełnie inaczej. Co takiego postanowiła zmienić w sobie celebrytka?

Blanka Lipińska kiedyś

Blanka Lipińska kiedyś nie uważała się za zbyt atrakcyjną kobietę, o czym otwarcie mówiła w licznych wywiadach, a także nierzadko poruszała ten temat na swoim Instagramie. Ze zwierzeń kobiety wynika, że przeszła ona operację piersi, a także postanowiła zmienić kształt swojej twarzy, której nigdy nie akceptowała.

– Ciężko jest być kobietą, która nie ma w ogóle piersi. To atrybut kobiecości. A ja chciałam je mieć. Uzbierałam pieniądze i je sobie kupiłam – wyznała bez ogródek w Vivie!.

– Mam zrobioną wolumetrię twarzy, bo zawsze miałam duży kompleks tego, że jestem gruba. Miałam okrągłą buzię. Nie uważam, że należy akceptować swoje niedoskonałości, tylko doprowadzić się do stanu doskonałego na tyle, żeby można było go zaakceptować — wyznała Blanka Lipińska w wywiadzie z magazynem Viva!.

Jednak obecny wygląd celebrytki to nie tylko operacje plastycznie. Blanka Lipińska w młodości ważyła 84 kilogramy. Choć dla wielu z nas, taka waga nie wydaje się zbyt zawrotna, autorka 365 dni nie znosiła swojego ciała i przez lata ćwiczyła oraz zmieniała swoją dietę metodą prób i błędów, by w końcu móc pochwalić się nienaganną figurą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Blanka Lipińska

Dziś znana autorka prezentuje się tak. Nie zawsze jednak cieszyła się nienagannym wyglądem.

Blanka Lipińska

Lipińska nie kryje, że kiedyś wyglądała inaczej.

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska w młodości miała spore kompleksy dotyczące swojego wyglądu. Gwiazda nie wstydzi się dokonanych operacji plastycznych. Dzięki nim czuje się w końcu piękna.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: se.pl, pudelek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Karina Sulich

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]