Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Blanka Lipińska w młodości. Jak wyglądała autorka „365 dni” przed operacjami? Duże zaskoczenie
Karina Sulich
Karina Sulich 11.02.2020 09:44

Blanka Lipińska w młodości. Jak wyglądała autorka „365 dni” przed operacjami? Duże zaskoczenie

Blanka Lipińska
TRICOLORS/East News

Blanka Lipińska w młodości wyglądała zupełnie inaczej. Autorka bestsellerowej powieści 365 dni, której filmową adaptację możemy oglądać na ekranach kin, ma na swoim koncie niejedną plastyczną operację. Jak wyglądała przed metamorfozą?

Jedna z najlepiej zarabiających polskich pisarek, dziś dumnie pozuje na ścinkach, chętnie publikuje wyzywające zdjęcia i zakłada obcisłe stroje. Okazało się, że nie zawsze tak było. Blanka Lipińska w młodości nie przypominała kobiety, którą jest teraz. To, jak celebrytka wygląda przed operacjami może zaskoczyć wielu z nas!

Blanka Lipińska w młodości

Blanka Lipińska w młodości nie należała do najszczuplejszych osób. Kobieta nie lubiła swojego wyglądu i wcale nie ma zamiaru się z tym kryć. Autorka trylogii erotycznych powieści ma na swoim koncie niejedną operację plastyczną i lata jedzeniowych wyrzeczeń – mówi o tym otwarcie i chwała jej za to.

Nigdy nie będę udawać, że mam dietę zmieniającą rysy twarzy — otwarcie przyznała pewnego razu na kanapie Dzień Dobry TVN.

Patrząc na teraźniejsze zdjęcia gwiazdy ciężko uwierzyć, że Blanka Lipińska w młodości miała problemy z wagą, a jej buzia wyglądała zupełnie inaczej. Co takiego postanowiła zmienić w sobie celebrytka?

  1. Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Tygodnik potwierdza radosne doniesienia
  2. Nastoletnia matka rzuciła się z budynku szpitala. W ramionach trzymała 5-miesięczne dziecko

Blanka Lipińska kiedyś

Blanka Lipińska kiedyś nie uważała się za zbyt atrakcyjną kobietę, o czym otwarcie mówiła w licznych wywiadach, a także nierzadko poruszała ten temat na swoim Instagramie. Ze zwierzeń kobiety wynika, że przeszła ona operację piersi, a także postanowiła zmienić kształt swojej twarzy, której nigdy nie akceptowała.

– Ciężko jest być kobietą, która nie ma w ogóle piersi. To atrybut kobiecości. A ja chciałam je mieć. Uzbierałam pieniądze i je sobie kupiłam – wyznała bez ogródek w Vivie!.

– Mam zrobioną wolumetrię twarzy, bo zawsze miałam duży kompleks tego, że jestem gruba. Miałam okrągłą buzię. Nie uważam, że należy akceptować swoje niedoskonałości, tylko doprowadzić się do stanu doskonałego na tyle, żeby można było go zaakceptować — wyznała Blanka Lipińska w wywiadzie z magazynem Viva!.

Jednak obecny wygląd celebrytki to nie tylko operacje plastycznie. Blanka Lipińska w młodości ważyła 84 kilogramy. Choć dla wielu z nas, taka waga nie wydaje się zbyt zawrotna, autorka 365 dni nie znosiła swojego ciała i przez lata ćwiczyła oraz zmieniała swoją dietę metodą prób i błędów, by w końcu móc pochwalić się nienaganną figurą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Blanka Lipińska

Dziś znana autorka prezentuje się tak. Nie zawsze jednak cieszyła się nienagannym wyglądem.

Blanka Lipińska

Lipińska nie kryje, że kiedyś wyglądała inaczej.

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska w młodości miała spore kompleksy dotyczące swojego wyglądu. Gwiazda nie wstydzi się dokonanych operacji plastycznych. Dzięki nim czuje się w końcu piękna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  3. Krystyna Loska miała zajmować się czymś zupełnie innym. Los całkowicie pokrzyżował jej plany
  4. Mężczyzna z przyszłości? Marka Gucci pokazała, jak powinien wyglądać obecnie facet
  5. Krojenie cebuli za każdym razem doprowadza cię do płaczu? 8 wskazówek, jak uniknąć łez przy gotowaniu
  6. Gwiazda show TVP w ciężkim stanie, czeka na poważną operację. Zamieściła w sieci wstrząsające nagranie

źródło: se.pl, pudelek.pl