Blanka Lipińska otwarcie mówi o swoich operacjach plastycznych, które przeszła. Za pośrednictwem Instagrama nieraz pokazywała swoje zdjęcia z okresu, kiedy nie miała wykonanej żadnej poprawki plastycznej. O tym, gdzie je zrobiła ma całą relację na InstaStory. Jest przypięta do konta i można ją zobaczyć w każdej chwili.

Jak wyglądała Blanka Lipińska przed operacjami? Nie jest żadną tajemnicą, że celebrytka poddała się zabiegom upiększającym, poprawiła sobie m.in. policzki oraz piersi. Pisarka nie ukrywa tego przed światem. Postanowiliśmy sprawdzić jej przemianę. Zmiana jest ogromna.

Blanka Lipińska przed operacjami

Blanka Lipińska dzisiaj z pewnością czuje się dobrze w swoim ciele, jednak otwarcie przyznaje się, że nie zawsze tak było. Pisarka nie ukrywa, że poddała się licznym operacjom plastycznym, które pomogły jej uzyskać wymarzony wygląd.

Jej poprawki estetyczne nie są tajemnicą, a celebrytka jest o nie często pytana przez swoich fanów na Instagramie. Chętnie dzieli się z nimi informacjami na ten temat.

Już jakiś czas temu na jej InstaStory pojawiły się zdjęcia z „przed” i „po” dwóch konkretnych operacjach: powiększenia biustu oraz zmiany kształtu policzków. Zmiany są widocznie na pierwszy rzut oka.

Wszystkie zabiegi robiła u jednego specjalisty w dziedzinie medycyny estetycznej. Jakie operacje plastyczne miała Blanka Lipińska? O wszystkim pisała na Instagramie.

Zdradziła, że robiła u niego biust oraz wyciął jej torebki tłuszczowe z policzków, dzięki czemu ma teraz charakterystyczne zapadliny.

— […] mam teraz zapadliny, a kiedyś nie miałam, to poprawiam kondycję napięcia skóry, bo niestety jestem bliżej czterdziestki niż dalej. To nie są przelewki. Robiliśmy fale radiowe, żeby mi podnieść owal twarzy, kontur, żebym była młodsza o 10 lat — przekazuje Plejada.

— Kości policzkowe, czyli chyba wolumetria mam zrobione. Mam też zmieniony kształt żuchwy ze względu na to, że tu się nie da spalić tłuszczu, no bo jak. To też mam tutaj lipolizę i zmieniony kształt brody — wyznaje.

  1. Ferie zimowe 2021. Rząd odwoła coroczną przerwę w nauce? Już wszystko wiadomo
  2. Lekarka nie mogła już dłużej wytrzymać. Powiedziała, co tak naprawdę dzieje się w szpitalu na Narodowym
  3. Rząd zamknie przedszkola? Właśnie padła jasna deklaracja, każdy rodzic powinien się zapoznać

Blanka Lipińska miała kompleksy na punkcie wyglądu

Dlaczego Blanka Lipińska zrobiła operacje plastyczne? Ponieważ, jak sama twierdzi, nie czuła się ze sobą dobrze oraz miała kompleksy. Teraz otwarcie o tym mówi, bo zdaje sobie sprawę, że wiele kobiet mierzy się z podobnymi problemami.

— Mówię o tym otwarcie, bo wiem, ile jest kobiet z kompleksami. Wiem, bo też je miałam i gdyby mi ktoś nie powiedział, że jest taka operacja, to nadal byłabym smutnym księżycem. Wszystko jest dla ludzi, byle z głową — napisała na jednej z relacji.

Gwiazda przyznaje się do tego, że jest próżna. Pragnie pozostać piękną i młodą tak długo, jak tylko się da. Udaje jej się to? Zobaczcie same.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Blanka Lipińska
fot. TRICOLORS/East News

Blanka Lipińska dzisiaj zachwyca niektórych swoim wyglądem.

Blanka Lipińska
fot. instagram.com/blanka_lipinska

Pisarka powiększyła sobie piersi.

Blanka Lipińska
fot. instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska po operacji policzków.

Blanka Lipińska
fot. instagram.com/blanka_lipinska

Gwiazda powiększyła sobie również usta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak będzie wyglądać Boże Narodzenie? Ministerstwo zabrało głos, w Warszawie zapadły pierwsze decyzje
  2. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  3. Sylwester 2020: TVN podjął już decyzję w sprawie 31 grudnia. Możemy zapomnieć o hucznych koncertach. Co zrobi Polsat?
  4. Magda Gessler w przeszłości przeżyła największy koszmar każdej matki. Jej córeczka zmarła
  5. Wstrząsające zdanie na pasku w ”Dzień dobry TVN”. Kobiety w całej Polsce mają powód do obaw
  6. Ranny pitbull chował się za śmietnikiem. Na widok człowieka nieruchomiał ze strachu, wszystkiemu winne były dzieci
  7. Kamil Stoch w mocnych słowach o Bogu. Zawdzięcza mu jedną z najważniejszych rzeczy w życiu, „jest aniołem stróżem”

Źródła: plejada.pl, instagram.com

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl