Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bliski internautki zmarł po zakażeniu koronawirusem. Kołakowska: ,,Każdy kto boi się wirusa nisko wibruje tak jak wirus”
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 09.05.2021 20:11

Bliski internautki zmarł po zakażeniu koronawirusem. Kołakowska: ,,Każdy kto boi się wirusa nisko wibruje tak jak wirus”

Viola Kołakowska
fot. TRICOLORS/East News

Viola Kołakowska jest znaną polską aktorką. Od samego początku pandemii koronawirusa celebrytka nie stroni od rozpowszechniania wielu własnych teorii na temat choroby. Tym razem po raz kolejny podważyła skuteczność szczepionek.

Viola Kołakowska od dłuższego czasu bardzo chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie wieloma przemyśleniami na temat COVID-19. Aktorka jest też przeciwna szczepieniom.

Viola Kołakowska o szczepieniach

Jakiś czas temu Kołakowska wywołała ogromny skandal. Po śmierci Krzysztofa Krawczyka na swoim Instastory wyznała, że jego śmierć jest dowodem na to, że nie wolno się szczepić.

Mimo iż, jak poinformowała żona zmarłego muzyka, Ewa Krawczyk, przyczyną jego śmierci były choroby współistniejące, Viola ma na ten temat własną teorię.

Aktorka uważa, że to właśnie szczepionka, którą przyjął wokalista, spowodowała zgon. Jej słowa wywołały oburzenie. Nie bez powodu. To już niepierwszy tak odważny i nietaktowny osąd ze strony celebrytki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jakiś czas temu Kołakowska skomentowała również pobyt w szpitalu Andrzeja Piasecznego, który był chory na koronawirusa. Gwiazda zasugerowała, że piosenkarz udawał i jest bardzo kiepskim aktorem.

Kołakowska odpowiada internautce, co jest główną przyczyną śmierci z powodu COVID-19

Viola Kołakowska jest zdecydowaną przeciwniczką szczepień. Na Instagramie zaprezentowała swoją metodę, która, jej zdaniem, jest najskuteczniejsza w walce z wirusem. Okazuje się, że aktorka wstrzyknęła sobie jad amazońskiej żaby.

Jad amazońskiej żaby jest stosowany przez plemiona żyjące w amazońskich lasach. Gwiazda twierdzi, że jest to jedyne remedium na koronawirusa.

Pod jednym z jej ostatnich wpisów na Instagramie pojawił się komentarz internautki, która opisała swoją sytuację rodzinną. Kobieta wyznała, że w jej rodzinie 2 osoby, które się nie szczepiły, ledwo przeżyły zakażenie koronawirusem, a brat jej męża, również niezaszczepiony, zmarł. Obserwatorka Kołakowskiej zapytała celebrytkę, co ona o tym sądzi.

Kołakowska odpowiedziała, że każdy, kto boi się wirusa, nisko wibruje, a więc albo dramatycznie przejdzie zarażenie, albo umrze. Co sądzicie o kolejnej teorii Violi?

Zobacz screeny komentarzy:

komentarz internautki
komentarz Violi Kołakowskiej

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Radiozet.pl, Instagram