Bliźniaczki, które budzą się obok siebie, roztopią serce każdego, nawet największego twardziela. Malutkie dziewczynki są tak słodkie i rozczulające, że nie da się przejść obok nich obojętnie. Poranne przytulanie Sary i Sofii podbiło internet, a Instagram oszalał na ich punkcie.

Bliźniaczki z Florydy mają własne konto w mediach społecznościowych, gdzie rodzice publikują ich urocze zdjęcia i filmiki. Profil maluchów ma już ponad 20 tysięcy obserwujących, a liczba ta wciąż rośnie. Śliczne dziewczynki sprawiają, że trudno przestać się uśmiechać.

Bliźniaczki: słodki filmik

Sara i Sofia niedawno obchodziły drugie urodziny, które świętowały w Disneylandzie. Z tej okazji rodzice zamieścili także kilka zdjęć z okresu, kiedy dziewczynki były dużo mniejsze. Fotografie są urocze, ale na internautach wciąż największe wrażenie robi filmik z udziałem bobasów. Maleństwa przytulają się i słodko uśmiechają. Widok chwyta za serce.

bliźniaczki
instagram.com/tobon_twins

Siostry są nierozłączne, mają takie same ubranka i choć w ich pokoju są dwa łóżeczka, to uwielbiają razem spać, bo wtedy czują się najbezpieczniej. Rodzice założyli konto na Instagramie, aby w przyszłości mogły zobaczyć, jak bardzo były ze sobą związane.

Jakie są szanse na urodzenie bliźniaków?

Szanse na urodzenie bliźniaków wynoszą 1 do 80. Bliźniaki dwujajowe rodzą się, gdy dwie odrębne komórki jajowe zostaną zapłodnione przez dwa plemniki. W takiej sytuacji dzieci wcale nie muszą być do siebie podobne i mogą być różnej płci. Uważa się, że skłonności do tego typu ciąży są dziedziczone od strony matki.

bliźniaczki
instagram.com/tobon_twins

Bliźniaki jednojajowe przychodzą na świat wskutek podziału jednej, zapłodnionej komórki. Dzieci rodzą się wtedy niemal identyczne i mają taką samą płeć. Szansa na taką ciążę wynosi 1 do 300.

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Używki kompletnie zniszczył te kobiety. Ich metamorfozy po wyjściu z nałogu zapierają dech w piersiach [ZDJĘCIA]
  3. Najlepsze serum do twarzy. 8 produktów, na które warto zwrócić uwagę
  4. Makijaż glow – jak go wykonać? Glow make up krok po kroku
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.