Bliźniak słynnego muzyka nie żyje. O śmierci poinformował rzecznik artysty. Ta wiadomość poruszyła media na całym świecie. To ogromna strata dla rodziny. Przed śmiercią mężczyzna zdążył udzielić ostatniego, poruszającego wywiadu.

Bliźniak muzyka przed śmiercią udzielił rozmowy, która wzruszyła fanów artysty i światowe media. Piosenkarz był znany z programu Idol, który otworzył mu wrota do szybkiej kariery i pozwolił na rozwój jego talentów. Płyty For Now On, Friday’s Child czy Keep On niejednokrotnie pokryły się platyną.

Bliźniak piosenkarza nie żyje — brat w żałobie

Rupert Young nie żyje. Zmarł w wieku 41 lat. Oficjalne i jednoznaczne przyczyny śmierci nie zostały jeszcze podane. Jak dowiadujemy się z portalu radiozet.pl, brytyjskie media wspominają, że Rupert cierpiał m.in. na depresję i miał problemy ze zdrowiem psychicznym. O śmierci mężczyzny poinformował rzecznik Willa Younga w oświadczeniu:

— Mogę potwierdzić, że niestety brat Willa zmarł. Pragniemy prosić o uszanowanie prywatności Willa i całej jego rodziny w tym trudnym i smutnym czasie — czytamy na stronie muzyka.interia.pl.

Przed śmiercią Rupert zdążył udzielić poruszającego wywiadu.

  1. Łukasz Szumowski chce interweniować. Chodzi o Andrzeja Dudę, sprawa jest bardzo poważna
  2. „Kuchenne rewolucje” i restauracje, które pozwały Magdę Gessler. O co poszło i jak się skończyło?

Wzruszający wywiad z Rupertem Youngiem

Kiedy jego brat był u szczytu sławy, media zaczęły interesować się jego życiem prywatnym oraz rodziną. To właśnie wtedy wyszło na jaw, że brat bliźniak ma problemy z uzależnieniami.

— Wydawało mi się dziwne, że dwie osoby genetycznie takie same mogą zachowywać się na tak różne sposoby. Zdałem sobie sprawę, że coś poszło nie tak. Ale nie wiedziałem co, ani dlaczego, inni też tego nie wiedzieli — czytamy słowa Ruperta na portalu muzyka.interia.pl.

Wyrazy współczucia dla piosenkarza oraz całej jego rodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bliźniak
fot. instagram.com/willyoungofficial

Will Young przeżywa stratę brata.

bliźniak
fot. instagram.com/willyoungofficial

Piosenkarz nie skomentował osobistej tragedii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii
  2. Przełom w sprawie Woźniak-Staraka. Członek rodziny wyjawił całą prawdę, policja żąda kary
  3. Rodzice chcieli zbadać synka, bo był „senny”. Lekarz dokonał porażającego odkrycia, cud, że dziecko żyło
  4. Panna młoda zmarła przed kościołem. Zrozpaczony przyszły mąż chciał ją ratować, niestety było za późno
  5. Wszyscy dziś rzucili się po 1 rzecz z Lidla. Ostatnie godziny, za darmo ukochany przysmak lata

Źródła: radiozet.pl, muzyka.interia.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułKolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego się spełniła? Ciarki przechodzą na samą myśl, co będzie następne?
Następny artykułMiała u stóp cały świat, jeden wieczór zrujnował jej karierę. Szczegóły śmierci Teresy Tuszyńskiej do dziś owiane są tajemnicą
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.