Bliźniaki, które urodziły się podczas panującej pandemii koronawirusa, zyskały bardzo nietypowe imiona. Choć rodzice wykazali się ogromną pomysłowością, niektórym na ich dźwięk może odebrać mowę. 
 
Kiedy spodziewamy się przyjścia na świat naszego ukochanego dziecka, nie tylko kompletujemy najpotrzebniejsze rzeczy, malujemy ściany i szukamy idealnego miejsca na kołyskę. Wielu parom to właśnie znalezienie idealnego imienia spędza sen z powiek. Ci świeżo upieczeni rodzice postawili na spontaniczny wybór, a bliźniaki, które urodziły się w trakcie pandemii koronawirusa, otrzymały bardzo oryginalne imiona. 
 
 
 
Poród w trakcie epidemii koronawirusa
 
Epidemia koronawirusa wywołuje szczególne obawy u kobiet w ciąży i rodzin, które w najbliższym czasie spodziewają się potomstwa. Przyszłe mamy nie mogą liczyć na poród rodzinny oraz odwiedziny bliskich w szpitalu, co dla wielu z nich jest szczególnie trudne. Ostatecznie, w tak trudnych czasach, należy pamiętać, że to zdrowie matki i dziecka jest najważniejsze. 
 
 
Obawy towarzyszyły również małżeństwu z Indii, które teraz jest szczęśliwymi, dumnymi rodzicami. W nocy z 26 na 27 marca, w szpitalu w mieście Raipu, przyszły na świat ich dzieci – piękne bliźniaki, które otrzymały wyjątkowe imiona, symbolizujące przezwyciężenie wszelkich trudności
  1. Czy można iść do sklepu po alkohol? Nowe obostrzenia. Policja wyjaśnia
  2. Agata Duda złamała przepisy? Narażono zdrowie wielu młodych osób
  3. Nowa metoda walki z koronawirusem. Nietypowy sposób pomógł już wygrać z niejedną epidemią

Bliźniaki z Indii

Bliźniaki, dziewczynka i chłopczyk, które przyszły na świat w Indiach, mają bardzo oryginalne imiona. Rodzice postanowili nazwać je Corona i Covid, co ma symbolizować przezwyciężenie trudności w czasach pandemii koronawirusa. 

– Wirus jest niebezpieczny i zagraża życiu, ale wybuch epidemii spowodował, że ludzie skupili się na higienie i praktykowaniu innych dobrych nawyków. Dlatego pomyśleliśmy o tych imionach – czytamy wypowiedź Preeti Verma, matki Corony i Covida, na portalu Polsat NewsKiedy pracownicy szpitala także zaczęli nazywać dzieci Corona i Covid, podjęliśmy ostateczną decyzję o nadaniu im imion nawiązujących do pandemii – podsumowała kobieta. 

Rodzice podkreślili jednak, że mogą jeszcze zmienić zdanie. Co sądzicie o tak oryginalnych imionach? Myślicie, że bliźniaki miałaby je swoim rodzicom za złe?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

blizniaki
Fot. 3194556, Pixabay

Bliźniaki, które przyszły na świat w nocy z 26 na 27 marca w Indiach, to dziewczynka o imieniu Corona i chłopczyk o imieniu Covid. 

bliźniaki
facebook.com/joanna.bluebird

Maluchy dostały nietypowe imiona.

bliźniaki
Photo by Marcin Jozwiak from Pexels

Rodzice zainspirowali się koronawirusem.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: polsatnews.pl

Poprzedni artykułCo grozi za wyjście z domu z mężem? Nawet małżeństwa muszą uważać, wyjaśniamy
Następny artykułCzy można zabrać dziecko do sklepu? Rodzice głowią się nad nowymi przepisami, odpowiadamy
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.