Bliźniaki, które urodziła Ruth Shrauner były prawdziwym cudem. Kiedy przyszły na świat, cała rodzina przyjechała do szpitala, aby zobaczyć je po raz pierwszy. Gdy stanęli obok, nie wierzyli własnym oczom. 

Już samo poczęcie było wielkim wyzwaniem dla tej pary. Bliźniaki przyszły na świat po bardzo ciężkiej ciąży. Nikt nie ukrywał, że jest to prawdziwy cud. Jednak kiedy najbliżsi krewni zobaczyli je po raz pierwszy, byli w prawdziwym szoku. 

Kobieta przez długi czas starała się o dziecko

Ruth i Ben byli w sobie naprawdę zakochani. Nic dziwnego, że w 2014 roku kobieta podjęła decyzję, że chce mieć z nim dziecko. Mężczyzna pragnął tego samego, jednak obawiał się, że ich zarobki na razie na to nie pozwalają. Aby dać dach nad głową sobie i swojej ukochanej, musiał pracować aż 70 godzin tygodniowo. Pragnął jednak, by jego dziecko miało wszystko, o czym tylko zamarzy.

Aby pokonać problemy finansowe, Ruth postanowiła, że zmieni zawód. Poszła za swoimi marzeniami i bardzo szybko stała się popularną trenerką. Dzięki temu para otrzymała spory zastrzyk gotówki. Teraz w spokoju mogli postarać się o potomstwo.

Kiedy w 2016 roku byli gotowi na dziecko, okazało się, że zajście w ciąże będzie dla Ruth ogromnym wyzwaniem. Mimo że kobieta bardzo pragnęła zostać mamą, to pomimo kolejnych prób, każdy miesiąc kończył się rozczarowaniem.

Po czterech nieudanych próbach inseminacji domacicznej para postanowiła zdecydować się na zabieg in vitro z wykorzystaniem dwóch komórek jajowych, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

Kobieta urodziła bliźniaki 

Kiedy Ruth poszła do lekarza, okazało się, że urodzi bliźniaki. Przyszli rodzice zadecydowali, że muszą poinformować o ciąży swoich najbliższych. W końcu zawsze byli przy nich i mocno wspierali ich w trudnych chwilach. Postanowili jednak, że wspomną im tylko o jednym dziecku, a drugie będzie dla nich niespodzianką.

Utrzymanie tajemnicy kosztowało ich wiele wysiłku. Cała rodzina kupowała wyłącznie pojedyncze rzeczy dla jednego dziecka. Para potajemnie zbierała wszystko podwójnie i trzymali to pod kluczem w pokoju maluchów. Kobieta udawała również, że nie ma pojęcia, dlaczego jej brzuch tak szybko rośnie.

W lipcu 2019 roku Ruth urodziła śliczne bliźniaki- chłopca, a także dziewczynkę. To był najpiękniejszy dzień w życiu tej pary. Od razu poinformowali krewnych, którzy zaraz potem szybko pojechali do szpitala. Nie mieli pojęcia, jaka niespodzianka czeka na nich na miejscu.

Kiedy weszli do sali, ich serca rozpadły się na tysiące kawałeczków. Babcia i dziadek bardzo ucieszyli się, że od tego dnia będą mieć nie tylko wnuczka, ale i wnuczkę. Wszystkie reakcje zostały oczywiście uwiecznione na nagraniu, które następnie trafiło do sieci.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

 Bliźniaki były niespodzianką dla całej rodziny.

bliźniaki
https://www.facebook.com/ruth.shrauner

Para bardzo długo starała się o dziecko.

bliźniaki
https://www.facebook.com/ruth.shrauner

Teraz nie ukrywają, jak bardzo są szczęśliwi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  3. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  4. Polka urodziła w Japonii. Kiedy zobaczyła swój szpitalny posiłek, zamarła. Zaczęła współczuć matkom w Polsce
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?

źródło: travel-feed.com

 

 

Poprzedni artykułBufiaste rękawy. Jak je nosić i komu pasują? 8 uniwersalnych modeli
Następny artykułNie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł w wyniku poważnego wypadku
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.