Bliźniaki przyszły na świat w dość nietypowym stylu. Ich matka nie wiedziała, co się dzieje, była zdezorientowana. Kobieta urodziła jednego syna i czekała na przyjście kolejnego. Minęły godziny i nic się nie wydarzyłorelacjonuje. Co się mogło stać?

Rzadko kiedy słyszy się o podobnym przypadku. Bliźniaki tej kobiety nie urodziły się jedno po drugim. Kobieta była w dużym stresie, jej dzieciom groziło niebezpieczeństwo. Mogła nawet je stracić.

Bliźniaki urodziły się w odstępie dwóch dni

O całej sytuacji informuje nas portal parenting.pl32-letnia Joanne Reilly urodziła chłopców-bliźniaków w odstępie dwóch dni po tym, jak jej pierwsza akcja porodowa uległa zatrzymaniu. W czasie niespodziewanego porodu zaledwie w 24. tygodniu ciąży Joanne urodziła pierwszego syna Dylana. Chłopiec był w bardzo ciężkim stanie i musiał być natychmiast reanimowany.

— To było dziwne. Skupiałam się na nim, ale też przygotowywałam się do ponownego parcia. Jednak minęły godziny i nic się nie wydarzyło — cytuje kobietę portal parenting.pl.

  1. Dziś Polaków czeka ogromna zmiana. W całym kraju zaskoczenie
  2. Kobieta usłyszała dziwny dźwięk, gdy prowadziła auto. Okazało się, że był objawem bardzo niebezpiecznej choroby

Drugi poród

Kobieta była w szoku, martwiła się o zdrowie swoich dzieci. Później w rozmowie przyznawała, że to było bardzo osobliwe uczucie — urodzić, ale nadal być w ciąży. Lekarze postanowili, że drugiego synka Oscara kobieta donosi do końca, ponieważ w tym przypadku byłoby to możliwe. Jednak się nie udało.

Chłopiec tak bardzo pragnął spotkać się ze swoim bratem, że urodził się dwa dni po nim, w 25. tygodniu ciąży. Jednak już od początku był w dużo lepszym stanie niż Dylan, ponieważ mógł samodzielnie oddychać. Dzisiaj maluchy są zdrowe i szczęśliwe, rozwijają się w pełni prawidłowo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bliźniaki
fot. unsplash.com

Poród nie odbył się bez komplikacji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje
  2. Gwiazdorzy zostali wyrzuceni z kultowego show grupy TVN przez kontrowersje? Nie zobaczymy ich na antenie w najbliższym czasie
  3. Kochaliśmy go za kultowe polskie filmy i seriale. Polskę obiegła wiadomość o jego śmierci
  4. Tysiące osób bez prądu, ulice jak rzeki, zalane domy. Dramatyczne zdjęcia z Polski
  5. Antek Królikowski oświadczył się Joannie Opoździe? Na jej palcu pojawił się spektakularny pierścionek
  6. Dla jednych wspaniały przysmak, dla innych najgorsze wspomnienie dzieciństwa. Zupa owocowa z makaronem jest wyborem nie tylko dla dzieci

Źródło: parenting.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

 

Poprzedni artykułPilne: autobus zderzył się z osobówką. Niestety, w środku było dziecko
Następny artykułIle lat ma Krzysztof Ibisz? Prawdziwy wiek gwiazdora wywołuje wielkie zdumienie
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl