Bliźnięta znaleziono w Bydgoszczy w ich własnym domu, matka znajduje się w dużym zagrożeniu życia. Zgłoszenia prawdopodobnie dokonał sąsiad kobiety, mieszkaniec tego samego bloku, który zorientował się, że tuż za jego ścianą dzieje się coś niepokojącego. 

Bliźnięta nie były jedynymi dziećmi kobiety. Oprócz nich miała jeszcze starsze dziecko, które w dniu zdarzenia znajdowało się w przedszkolu. Mąż kobiety i ojciec był w pracy. Co wydarzyło się w Bydgoszczy?

Bliźnięta znaleziono martwe

Dwaj chłopcy mieli zaledwie dwa miesiące. Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia reanimowali dzieci około godziny. Niestety bezskutecznie. Ciała bliźniąt nie nosiły śladów żadnej przemocy, podejrzewano zatrucie dwutlenkiem węgla, jednak ta teza okazała się nieprawdziwa i została odrzucona w toku śledztwa.

Ich matka walczy o życie w jednym z bydgoskich szpitali. Kobieta zażyła środki odurzające w nadmiernej ilości, prawdopodobnie chciała w ten sposób popełnić samobójstwo. Śledczy starają się ustalić okoliczności zdarzenia.

  1. Mama chciała sprawdzić, czy jej córeczka śpi. Zobaczyła psa w jej łóżku i zamarła
  2. Żona Zenka Martyniuka zachwyciła na ściance. Król disco-polo pokazał ukochaną

Matka bliźniąt prawdopodobnie chorowała na depresję

Matka dzieci według nieoficjalnych wersji chorowała na choroby psychiatryczne, była też w głębokiej depresji poporodowej, z którą mogła sobie nie radzić. Śledczy według swoich ustaleń podejrzewają, że matka zabiła swoje dzieci, a potem próbowała popełnić samobójstwo. Obecnie kobieta znajduje się w wysokim stanie zagrożenia życia, dlatego przeprowadzenie przesłuchania przez policję nie może mieć na razie miejsca. 

Według danych fundacji Dajemy dzieciom siłę, aż 30 % nowo upieczonych mam doznaje depresji poporodowej, o wiele więcej rodziców doświadcza także tak zwanego smutku poporodowego nazywanego baby bluesi dotyczy to także ojców. Czasem świadomość odpowiedzialności, która na nas spadła nas przerasta, albo czekamy na szczęście, a zamiast tego oddalamy się od swojego partnera, czujemy tylko zmęczenie, które prowadzi do frustracji. Na szczęście istnieją takie organizacje, które pomagają wyjść z bezcelowej spirali smutku. Warto skorzystać z ich pomocy.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
Fot. Piotr Molecki/East News.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa bliźniąt.

bliźnięta
youtube.pl/Health & Fitness

Depresja poporodowa może być tak samo tragiczna w skutkach jak po prostu depresja.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku i ich największe wady i zalety w randkowaniu. Niektóre zodiaki potrafią wszystko zepsuć
  2. Panna młoda dzień po ślubie obudziła się nie w swojej sypialni. Była przywiązana do łóżka
  3. Chłopiec dyskretnie położył rachunek na stoliku policjanta. Napisał na nim wiadomość, mężczyzna wybiegł za dzieckiem

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułAgnieszka Woźniak-Starak na spacerze. „Już dawno nie wyglądała tak dobrze. Miło było zobaczyć na jej twarzy radość”
Następny artykułKot zauważył, że inny zwierzak kradnie mu jedzenie. Jego reakcja mówi więcej niż tysiąc słów
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.