Bogumiła Wander jest żywą legendą i ikoną telewizji. Wieloletnia spikerka i prezenterka, która zaczęła swoją karierę w latach 60., zachwycała widzów. Niestety, jak się okazuje, obecnie stan gwiazdy srebrnego ekranu jest bardzo ciężki. Jej ukochany mąż, Krzysztof Baranowski, wyjawił, jak tak naprawdę, wygląda obecna sytuacja. Łzy same napływają do oczu.

Bogumiła Wander pożegnała się z widzami w 2003 roku. Ikona Telewizji Polskiej, która wraz z Krystyną Loską i Edytą Wojtczak tworzyła legendarny team spikerek, zachwycała swoją klasą i osobowością, a jej życie uczuciowe przyprawiało całą Polskę o dreszcze. Niestety, aktualne informacje o stanie gwiazdy, są bardzo smutne.

Bogumiła Wander aktualnie

Bogumiła Wander jeszcze jakiś czas temu pojawiała się na salonach i największych branżowych imprezach. Choć z telewizji zniknęła w 2003 roku, Polacy na długo o niej nie zapomnieli. Ikona srebrnego ekranu, która pracowała w telewizji przez 40 lat, będąc na emeryturze, gościła w programach śniadaniowych, a co rok, w dniu jej urodzin, 7 października, portale i gazety rozpisywały się o jej przeszłości. 

O Bogumile Wander głośno było również w 2005 roku, kiedy to poślubiła słynnego żeglarza Krzysztofa Baranowskiego, który w samotym rejsie opłynął Ziemię. Dla miłości swojego życia gwiazda porzuciła męża Zbigniewa Żołędziowskiego, a romans z kapitanem jachtowym, trwał o wiele dłużej, niż wszyscy przypuszczali. Zakochani ukrywali się przez ponad dekadę, by ujawnić się w latach 80. Niestety, teraz mąż Bogumiły Wander przekazał bardzo smutne wieści.

Co z Bogumiłą Wander?

Niestety, z Bogumiłą Wander nie jest najlepiej. Słynna spikerka i prezenterka przebywa w szpitalu specjalistycznym w Konstancinie, a niepokojące informacje po rozmowie z bliskimi gwiazdy przekazał magazyn Dobry Tydzień. Jak się okazuje, Bogumiła Wander jest chora.

Na co choruje Bogumiła Wander? Bogumiła Wander choruje na Alzheimera, z którym zmaga się od dłuższego czasu. Jak się okazuje, jej mąż zdecydował się na oddanie żony pod opiekę specjalistów. Choroba postępowała, a stan zdrowia gwiazdy był bardzo poważny.

Nie można spuścić jej z oczu ani na chwilę. Przez ostatnie dwa lata Krzysztof był kompletnie wyczerpany – mówił w rozmowie z tygodnikiem znajomy Krzysztofa Baranowskiego, który również wypowiedział się na temat niezwykle przykrej sytuacji. 

  1. Dotarła do nas najsmutniejsza wiadomość. Żegnamy cenionego na całym świecie Polaka
  2. Zacznie się już rano w niedzielę. Wielki sabotaż kościołów w całej Polsce, co się dzieje?
  3. Można zdębieć, Dagmara Kaźmierska urządziła scenę pod rezydencją Andrzeja Dudy. Żądała pilnej rozmowy z prezydentem

Mąż Bogumiły Wander przekazał smutne informacje

Jak się okazuje decyzja o oddaniu żony pod opiekę specjalistów była dla Krzysztofa Baranowskiego bardzo trudna. By być bliżej ukochanej, mężczyzna sprzedał dom i zamieszkał w apartamencie na warszawskim Wilanowie, który znajduje się niedaleko ośrodka, w którym przebywa Bogumiła Wander. 

Niestety, odległość wcale nie sprawiła, że małżeństwo może widywać się częściej. Krzysztof Baranowski bardzo tęskni za swoją żoną, której przez panującą w kraju sytuację nie może odwiedzać. Mężczyzna postanowił zwierzyć się ze swojego problemu na łamach tygodnika.

Bogusi nie mogę odwiedzać z powodu pandemii, nie wpuszczają gości. I to jest bardzo przykre, ale regularnie otrzymuję aktualne jej zdjęcia i filmiki – powiedział ukochany mąż Bogumiły Wander.

Bogumiła Wander obecnie przebywa w specjalistycznym szpitalu w Konstancinie. Podziwiania przez widzów ikona Telewizji Polskiej niespełna miesiąc temu, bo 7 października, obchodziła swoje 77 urodziny. Niestety, informacje, jakie napływają z mediów, dotyczące jej stanu zdrowia napawają smutkiem, a przez nieuleczalną chorobę małżeństwo zostało zmuszone do rozłąki.

Ci, którzy pamiętają Bogumiłę Wander z ekranów telewizyjnych odbiorników, wciąż ciepło wspominają uwielbianą gwiazdę. Przez lata dla wielu Polek gwiazda stanowiła wzór do naśladowania. Ceniona za swoją osobowość, styl oraz niebywałą klasę, była kochana przez miliony.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Bogumiła Wander
Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER EA

Bogumiła Wander choruje na Alzheimera. Gwiazda przebywa obecnie w specjalistycznym ośrodku.

bogumiła wander
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS 15.11.2002 Urodziny Media Trend N/Z:Wander Bogumila

Niestety, z powodu epidemii koronawirusa w Polsce, mąż gwiazdy nie może odwiedzać swojej żony.

ZOBACZ TEŻ:

  1. “Niebieski księżyc” pierwszy raz od 70 lat. Datę niezwykłego zjawiska lepiej od razu zapisz w kalendarzu
  2. Dramat u Majdanów. Radosław Majdan trafił do szpitala. Jest fatalnie. Wyjadą jeszcze z Małgosią w egzotyczną podróż?
  3. Wirusolog ujawnił, ilu zakażeń możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Cała Polska wstrzymała oddech
  4. Tomasz: ”Najlepsze dziewczyny pochodzą z biednych rodzin. Są naiwne i zrobią wszystko, gdy szepnę im dwa słówka”
  5. Co z wejściem na cmentarze na Wszystkich Świętych? Jest odpowiedź wiceministra zdrowia
  6. Uwaga, aż 5 nowych opłat dla tysięcy Polaków. Nie wywinie się nikt, zapłacimy nawet przez deszcz
  7. Surówkę z selera kochają duzi i mali, sekretem są rodzynki, którym nie da się oprzeć. Musisz spróbować choć raz

źródło: pomponik.pl

 

Poprzedni artykułWirusolog ujawnił, ilu zakażeń możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Cała Polska wstrzymała oddech
Następny artykułWstrząsający wpis Weroniki Marczuk. ”Lekarze mieli wykonać wcześniejszą terminację”, kobieta musiała urodzić
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.