Bogumiła Wander i jej mąż Krzysztof Baranowski są razem od ponad 40 lat. Mało kto wiedział, jak trudną sytuację w tej chwili przeżywa para. Mąż kultowej prezenterki Telewizji Polskiej udzielił wywiadu Faktowi, podczas którego przyznał, że nie ma kontaktu z żoną od początku epidemii. Nie może odwiedzić przebywającej w ośrodku opiekuńczo-rehabilitacyjnym żony, co więcej, nie może nawet porozmawiać z nią telefonicznie.

Mąż Bogumiły Wadner przyznał, że nie ma możliwości kontaktu ze swoją żoną. Epidemia koronawirusa ograniczyła kontakty wszystkich chorych z ich rodzinami. Od marca nie możemy odwiedzać chorych bliskich w szpitalach czy ośrodkach pomocy. To ogromny cios dla wielu rodzin.

Jak się czuje Bogumiła Wander?

Bogumiła Wadner jest uznawana za prawdziwą ikonę polskiej telewizji. Wspaniała prezenterka i osobowość telewizyjna od 2018 roku zniknęła z życia publicznego. Wadner choruje na Alzcheimera i od dwóch lat przebywa w ośrodku opiekuńczo- rehabilitacyjnym. 

Życie małżeństwa ogromnie się od tego czasu zmieniło. Mąż Bogumiły regularnie odwiedzał swoją żonę, jednak od czasu epidemii nie ma możliwości zobaczyć się z żoną:

– Przed pandemią odwiedzałem ją regularnie w ośrodku, ale niestety pandemia nas rozdzieliła i nie mogę tam się pojawiać. 

Jak się okazuje, małżeństwo nie może mieć ze sobą nawet kontaktu telefonicznego:

– Niestety nie mam takiej możliwości, ale rozmawiam z dyrektorem ośrodka i jestem na bieżąco informowany o stanie zdrowia Bogusi. Dostaję regularnie też jej zdjęcia. U żony wszystko w porządku – dodaje Krzysztof Baranowski. 

  1. Joanna Krupa pokazała ciało po ciąży, pozuje w samej bieliźnie. „Mamuśkowe krągłości”
  2. Mamy potwierdzenie, rząd przedłużył uciążliwy zakaz dla wielu Polaków. Przykre informacje
  3. Kinga Rusin ukarana, policjanci wlepili jej mandat. Nie miała nic na swoją obronę

Kim jest mąż Bogumiły Wander?

Mąż Bogumiły Wander, Krzysztof Baranowski znany żeglarz i dziennikarz. Jako pierwszy Polak Baranowski opłynął samotnie kulę ziemską.

Krzysztof Baranowski jest autorem wielu książek dotyczących żeglowania. W swojej niezwykłej karierze przeplatał miłość do żeglugi z dziennikarstwem i pracami inżyniera.

Bogumiła Wadner mówiła często o swoim mężu:

– Nie wyobrażam sobie życia bez Krzysztofa. Ale gdybym nie dała się wtedy podwieźć kapitanowi do domu, nie wiem, gdzie bym była dzisiaj, ani z kim. Myślę, że jestem szczęściarą – mówiła w wywiadzie dla Vivy!.

Trzydzieści pięć lat razem. Kochamy się do dnia dzisiejszego. Krzyś nie przejdzie, żeby mnie nie pocałować. Jesteśmy ze sobą szczęśliwi. Nie ma między nami kłótni. Wszystko dogadane – wspominała W 2015 roku.

Małżeństwo rozdzieliła choroba, ale to nie zmieniło ich miłości. Krzysztof Baranowski przeprowadził się z wielkiego domu w Konstancinie na warszawski Wilanów, by być bliżej ośrodka ukochanej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bogumiła wander
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS 15.11.2002 Urodziny Media Trend N/Z:Wander Bogumila

Bogumiła Wander miała zaszczyt poznać największe polskie legendy. Podczas swojej kariery w telewizji zapowiadała między innymi występy Anny German czy Czesława Niemena.

bogumiła wander
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

Małżeństwo jest razem od 40 lat.

 

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Para prezydencka zachęca do pomocy przed świętami. Warszawski Bank Żywności potrzebuje wsparcia
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Rozpuść w wodzie proszek do pieczenia i nałóż na włosy. Efektów nawet się nie spodziewasz, pozbędziesz się uciążliwego kłopotu
  4. Krzysztof Krawczyk przekazał wstrząsającą wiadomość. Stracił jedną z najbliższych osób, ”żegnaj”
  5. Znaki zodiaku, które najczęściej kłamią. Im lepiej nie wierzyć na słowo
  6. Myśleli, że przygarnęli małego, puszystego szczeniaka. Kiedy podrósł, zamurowało ich
  7. Z ostatniej chwili. Adam Małysz pozbawiony rekordu. Trudno uwierzyć, zajęło to dziesięć lat

Źródło: fakt.pl, viva.pl

 

Poprzedni artykułGalerie handlowe otwarte już od 28 listopada. Słuszna decyzja?
Następny artykułPilne oświadczenie TVN. Finalista Top Model usunięty z programu. Był skazany za przestępstwo seksualne
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl