Bogumiła Wander jeszcze za życia urosła do miana legendy telewizji. Nic dziwnego, że wszystkie młode prezenterki bardzo liczą się z jej zdaniem! Jednak niedawno spikerka ostro skomentowała słowa Agnieszki Woźniak-Starak: „To szczyt wszystkiego”. O co poszło? Konflikt opisał portal rozrywka.dziennik.pl

Konflikty w show-biznesie są nieuniknione. Niektóre wygasają równie szybko, jak się pojawiły. Inne trwają latami, angażując nie tylko osoby postronne, lecz także wymiar sprawiedliwości. Bogumiła Wander, legendarna spikerka i autorytet kolejnych pokoleń dziennikarzy, niedawno skrytykowała młodszą koleżankę. Chodziło o Agnieszkę Woźniak-Starak. Czym gwiazda TVN zdenerwowała Wander? Nie spodziewaliście się tego!

Bogumiła Wander nie lubi Agnieszki Woźniak-Starak. Dlaczego?

Agnieszka Woźniak-Starak, jak informuje portal rozrywka.dziennik.pl, miała w niezbyt przyjemny sposób wypowiedzieć się o zachowaniu telewizyjnych spikerek, w tym Bogumiły Wander. Takiego wyjaśnienia udzieliła sama legendarna spikerka. Co dokładnie powiedziała?

– Kiedyś bardzo źle wyraziła się o mnie i moich koleżankach – prezenterkach. […] Nagle dzwoni jakaś dziennikarka i mówi, że Agnieszka Szulim nazwała mnie „nadętą pindą siedzącą przy kwiatku”. Było mi bardzo przykro. Pani Szulim wydała tym sformułowaniem świadectwo o sobie samej. Jakim złym człowiekiem trzeba być, żeby powiedzieć coś takiego? To szczyt wszystkiego! – wyjaśniła Bogumiła Wander w rozmowie z portalem rozrywka.dziennik.pl

Spikerka nie kryła także, że nie po drodze jej z typem dziennikarstwa, który wykonuje Agnieszka Woźniak-Starak

– […] Raz obejrzałam jej program, w którym pytała przechodniów, przepraszam za wyrażenie, czy się masturbują. To jest dziennikarstwo? Jaki ona poziom reprezentuje? Dramat! – nie kryła oburzenia Wander.

Czy Agnieszka Woźniak-Starak wyśmiała Bogumiłę Wander?

Sama Agnieszka Woźniak-Starak zaprzecza, żeby jej intencją było obrażenie Bogumiły Wander lub którejkolwiek ze swoich starszych koleżanek po fachu. Zmęczona oskarżeniami oraz koniecznością tłumaczenia, co miała na myśli, umieściła poruszający wpis na Facebooku

– To ja po raz 153 powtórzę, że mówiąc o nadętej pindzie przy kwiatku, miałam na myśli SIEBIE!!! JA, JA, JA byłam tą nadętą pindą, to ja siedziałam na tym stołku, jakbym połknęła kij i to było złe. […] Nie odnoszę się do pracy koleżanek, żadnych, starszych czy młodszych. 

Niestety, wygląda na to, że wyjaśnienie gwiazdy TVN nie przekonało Bogumiły Wander. Mamy nadzieję, że obie panie będą miały w niedalekiej przyszłości porozmawiać i wyjaśnić całe nieporozumienie! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bogumiła wander
fot. instagram.com @aga_wozniak_starak

Bogumiła Wander skrytykowała Agnieszkę Woźniak-Starak. Nie przebierała w słowach!
1
2
3
4
5
Poprzedni artykułRok 2019 na Netflixie. Jakie nowości i kontynuacje czekają na fanów platformy?
Następny artykułBeata Tyszkiewicz wyznaje: „Miałam romans z Kondratem!”. Nikt się tego nie spodziewał
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.