Bogumiła Wander: brat legendarnej dziennikarki Telewizji Polskiej jest poważnie chory. Spikerka sama boryka się z problemami zdrowotnymi, jednak to choroba ukochanego brata stanowi dla niej największe wyzwanie. Gwiazda bardzo to przeżywa.

Od jakiegoś czasy plotkowano o słabym stanie zdrowia brata dziennikarki, a tygodnik Dobry Tydzień potwierdził te smutne informacje. Bogumiła Wander: brat gwiazdy TVP jest poważnie chory, co mocno odbija się na samej prezenterce. Co się dzieje z Włodzimierzem Wanderem?

Bogumiła Wander: brat gwiazdy jest chory

Jak informuje Dobry Tydzień, Bogumiła Wander może mieć kolejne powody do zmartwień. Tygodnik pokusił się na wniosek, że brat dziennikarki Włodzimierz Wander zmaga się z Alzheimerem. Sama gwiazda ma sporo problemów z własnym zdrowiem, a bolączki brata tylko dokładają jej zmartwień. Kim jest brat Bogumiły Wander? Włodzimierz Wander ma 80 lat, jest cenionym saksofonistą, kompozytorem i wokalistą. Swego czasu okrzyknięto go jednym z popularniejszych prekursorów muzyki rock and rollowej w Polsce.

Bogumiła Wander jest chora?

Wiadomości o chorobie brata z pewnością martwią dziennikarkę, jednak jak donosi Dobry Tydzień, sama prezenterka ma spore problemy z pamięcią, co więcej magazyn sugeruje, że spikerka ma Alzheimera. Jesienią gwiazda w towarzystwie męża pojawiła się na premierze książki Magdy Gessler. Informatorzy tygodnika zauważyli, że Bogumiła Wander sprawiała wrażenie zagubionej, a mąż nie odstępował jej na krok.

– Dostrzegli też, że ma przypiętą do kurtki metkę z numerem telefonu. Prawdopodobnie jest to kontakt do bliskiej osoby. Coraz częściej mówi się, że Wander cierpi na Alzheimera – czytamy na łamach Dobrego Tygodnia.

Do tej pory prezenterka ani jej rodzina nie potwierdzili problemów ze zdrowiem dziennikarki. My jednak już teraz życzymy Bogumile Wander jak najwięcej zdrowia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aktorka urodziła bliźnięta w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  2. Co na rozstępy? Sara Boruc zdradziła GENIALNY i prosty sposób
  3. Margaret zrobiła tatuaż NA PIERSI! Dla nowego chłopaka?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Bogumiła Wander: brat
fot. FLICKR

Bogumiła Wander: brat gwiazdy jest poważnie chory.

1
2
3
4
5
6
Poprzedni artykułPiotr Swend znany z „Klanu” ma siostrę bliźniaczkę! Wybrała zupełnie inną ścieżkę kariery
Następny artykułWłaściciel przygotował dla niewidomego kota coś niesamowitego. Powinien dostać medal
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.