Bogumiła Wander dziś wygląda nieco inaczej niż przed laty. Fani nie mogą uwierzyć, co się stało z legendarną spikerką. Na ten temat krąży wiele plotek i domysłów. Czy zmiana jest efektem operacji plastycznych? A może Bogumiła Wander zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi?

Do dziś Bogumiła Wander pozostaje jedną z największych legend polskiej telewizji. Zawsze perfekcyjnie przygotowana, budziła szacunek zarówno wśród kolegów po fachu, jak i telewidzów. Zwracała uwagę nie tylko swoimi umiejętnościami dziennikarskimi, lecz także zjawiskową urodą. Niestety, w ostatnich Bogumiła Wander stała się przede wszystkim obiektem hejtu. Powód? Jej wygląd – spikerka w ciągu ostatnich lat zaczęła wyglądać inaczej. 

 Jak wygląda Bogumiła Wander dziś?

Bogumiła Wander dziś jest posądzana, że poddawała się zbyt wielu operacjom plastycznym i właśnie dlatego tak bardzo się zmieniła. Inni wskazują, że przyczyna może leżeć w problemach zdrowotnych, o których spikerka woli się nie wypowiadać na głos.

Nie możemy stwierdzić z całą pewnością, dlaczego Bogumiła Wander dziś wygląda o wiele mniej korzystnie, niż w latach swojej największej popularności. Należy jednak powstrzymać się od złośliwych komentarzy i niewybrednych porównań. Nie wiemy, czy obecny stan nie jest efektem np. przebytej choroby albo wypadku.

Nawet gdyby Bogumiła Wander rzeczywiście przesadziła z operacjami plastycznymi, należy jej współczuć, a nie obśmiewać. Szczególnie że w tego typu zabiegach nie ma nic złego, a decyzja o dobrowolnym poddaniu się wpływowi czasu powinna wychodzić wyłącznie od danej osoby. 

Co robi Bogumiła Wander?

Bogumiła Wander dziś nie pracuje w TVP. Ze względu na swoją pozycję nadal bywa chętnie zapraszana na różne imprezy i uroczystości, a także jako ekspertka w programach. Jednak dziś gwiazda żałuje, że już w 2003 roku zdecydowała się zakończyć karierę. 

– Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy, na okrągło, jak tylko mogę. […] Odeszłam na własne życzenie, może za szybko, tak mi się wydaje, bo mogłam przecież jeszcze dalej pracować. […] Jak są możliwości skorzystania z zaproszenia, to wtedy – zależy od tematu – chętnie przychodzę wyznała w rozmowie z magazynem Newsweek

Mamy nadzieję, że gwiazda nie przejmuje się nienawistnymi komentarzami, a bliscy akceptują ją i kochają taką, jaką jest. Bogumiła Wander dziś nadal ma wiele do zaoferowania i liczymy, że jak najdłużej pozostanie aktywna. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bogumiła wander dziś
fot. instagram.com @eight_women_blog

Bogumiła Wander dziś nie przypomina piękności, w której podkochiwała się połowa mieszkańców Polski.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak badać piersi? Badanie piersi w domu, kiedy zgłosić się do lekarza?
Następny artykułJak pozbyć się zgagi domowymi sposobami? Banalnie proste tricki!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.