Bogumiła Wander: operacje plastyczne zniszczyły jej urodę? Wygląd ikony TVP od jakiegoś czasu jest szeroko komentowany w mediach. Fanów zaskakuje, jak na przestrzeni lat zmieniła się dziennikarka. Czy najpiękniejsza niegdyś dziennikarka w Polsce, naprawdę nie przypomina dawnej siebie?

Dziennikarka urodziła się w 1943 roku. Polska spikerka i prezenterka Telewizji Polskiej spędziła na antenie ponad 40 lat! Tak ogromny dorobek to według wielu powód do szacunku i podziwu, a nie podłoże do komentowania wyglądu gwiazdy.  Bogumiła Wander: operacje plastyczne faktycznie zniszczyły jej urodę? 

Jak rozpoczęła się kariera prezenterki?

Bogumiła Wander jest absolwentką historii na Uniwersytecie Łódzkim oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jej medialna kariera nabrała tempa, gdy w połowie lat 60. zatrudniono ją w ośrodku warszawskim TVP.

Przez wiele lat zapowiadała na żywo programy w TVP i TVP2. Prezenterka była również reżyserką filmów dokumentalnych. Pracę w telewizji pełniła do 2003 roku. 

Jak dziś wygląda Bogumiła Wander? Operacje plastyczne zniszczyły jej urodę?

Z biegiem lat wygląd dziennikarki z pewnością uległ zmianie. Dociekliwi próbują znaleźć przyczynę tej metamorfozy, sugerując, iż kobieta z pewnością poprawiała swój wygląd za pośrednictwem chirurga.

Artykuły, których główną bohaterką jest Wander, dają komentatorom ogromne pole do wyrażania swojej opinii: 

– Z okazji Halloween obejrzyj zdjęcia Bogumiły Wander, a potem, dla dobrego przykładu, Heleny Norowicz. P.S. szanuję starość, ale nie głupotę. – pisze jedna z zainteresowanych na Twitterze.

Przeciwnicy powyższych stanowisk zaznaczają, że kobietę z takim dorobkiem należy postrzegać jako legendę, a nie obiekt szyderstw:

— Czas szkalowania, niebywałego chamstwa, prostactwa i podłości. Jak można zamieszczać zdjęcie z najbardziej niekorzystnego ujęcia twarzy tej osoby. Pani Wander wygląda, jak wygląda, czas dla niej nie jest łaskawy — podkreślają czytelnicy kobieta.onet.pl

Czy wygląd dojrzałej kobiety, ikony polskiej telewizji, powinien być tak szeroko komentowany w mediach? Naszym zdaniem Pani Bogumiła to żywa legenda, która ma o boku wspaniałego męża i to jest najważniejsze. Gwiazda ma dziś 75 lat, więc komentowanie jej wyglądu wydaje się co najmniej niestosowne. 

Bogumiła Wander kiedyś i dziś. Zdjęcia:

Bogumiła Wander: operacje plastyczne
instagram.com @eight-women-blog

Bogumiła Wander (75 l.) rozpoczęła swoją karierę w latach 60.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGrażyna Torbicka w Cannes. Piękność wyglądała lepiej niż wszystkie inne Polki
Następny artykułJak mieszka Maciej Zień? Projektant ma nieziemski apartament, ale to ogród robi największe wrażenie
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.