Bogumiła Wander: wiek gwiazdy może nas zaskoczyć. Ikona polskiej telewizji swoim wyglądem budzi kontrowersje. Media często komentują jej wygląd, tym samym zapominając o tym, co Wander wniosła w media. Kultowa prezenterka i reżyserka filmów dokumentalnych ma za sobą wspaniałą karierę i namiętną miłość. Ile lat ma Bogumiła Wander?

Chociaż w przeciągu lat zmieniła się nie do poznania, to nie można zarzucić jej braku profesjonalizmu. Prezenterka może śmiało powiedzieć, że ma przeżyła wspaniałe momenty. Bogumiła Wander: wiek to tylko liczba. Ma za sobą 40-letnią karierę w telewizji, a u jej boku jest wspaniały mąż.

Ile lat ma Bogumiała Wander? Wiek gwiazdy zaskakuje

Bogumiła Wander urodziła się 7 października 1943 roku i ma obecnie 76 lat. Zarówno talent, jak i wygląd pozwoliły jej wspiąć się na szczyt. Piękność o blond włosach w czasach studiów pokonała 269 uczestników konkursu, którzy startowali na spikera w łódzkiej telewizji. Swój sukces wykorzystała w stu procentach, bo w mediach pozostała już na bardzo długie lata. Bogumiła Wander bez wątpienia jest ikoną polskiej telewizji z czasów PRL.

Chociaż ta może śmiało powiedzieć, że jest zjawiskiem telewizyjnym i wniosła w polskie dziennikarstwo bardzo dużo, to obecnie niekiedy jest to pomijane. Na pierwszy plan wychodzi wygląd dziennikarki, który z kolei wzbudza wiele kontrowersji i często zostaje poddawany opiniom.

Czy Bogumiła Wander ma męża?

Bogumiła Wander od wielu lat jest w związku z Krzysztofem Baranowskim, autorem książki Spowiedź Kapitana, w której zdradza tajemnice najbardziej odległych żeglarskich wypraw. Miłość między Baranowskim a Wander wynikła na skutek namiętnej historii. Chociaż ta miała męża i dziecko, to Baranowski w 1979 roku obudził w niej uczucia.

-A ja pracowałam w telewizji. Później odeszłam z niej, chociaż chyba popełniłam błąd. Mieszkałam na Saskiej Kępie z moim drugim mężem. Nie miałam samochodu. Czekałam na taksówkę przy Woronicza, gdy Krzysztof podchodzi do mnie i pyta: „Gdzie mam panią podwieźć?”. A potem napisał do mnie bardzo romantyczny list — powiedziała Bogumiła Wander dla viva.pl

Jak Bogumiła Wander wyglądała kiedyś? Zobacz zdjęcia:

Bogumiła Wander wiek
Fot. screen z youtube.com @plejada

Bogumiła Wander swoim wyglądem wzbudza wiele kontrowersji. Część z nas zapomina, że kobieta ma już swoje lata.

Bogumiła Wander wiek
Fot. screen z youtube.com @ Miejski Dom Kultury Częstochowa

Bogumiła Wander urodziła się 7 października 1943 roku i ma obecnie 75 lat.

Bogumiła Wander wiek
Fot. screen z youtube.com @Kultowe programy TV

Screen pochodzi z nagrania zapowiedzi spikerskiej z 1990 roku. Bogumiła pracowała wtedy w TVP.

Bogumiła Wander wiek
Fot. screen z youtube.com @Michał Fajkowski

2001 rok to wciąż czas, kiedy prezenterka pracowała jeszcze w telewizji. W 2003 roku odeszła z niej.

Bogumiła Wander wiek
Fot. screen z youtube.com @Michał Fajkowsk i

Mężem dziennikarki jest Krzysztof Baranowski — podróżnik i autor wielu książek.

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: natemat.pl, viva.pl, plejada.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.