Kiedyś przyprawiał kobiety o zawrót głowy, kochała się w nim cała Polska. Teraz Bogusław Linda pokazał żonę. Tak wygląda kobieta, która zawróciła w głowie jednej z największych gwiazd polskiego filmu. Jej uroda zachwyciła fanów.

Wydaje się niemożliwe, by jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych aktorów polskiego kina był jednocześnie jedną z najbardziej tajemniczych postaci. Tymczasem Bogusław Linda niechętnie udziela wywiadów i unika publicznego „spowiadania się” ze swojej prywatności.

Odkąd aktor pojawił się w świecie polskiego kina, dosłownie zawrócił w głowie żeńskiej części widowni, zaś każdy pan marzył, aby posiąść, choć odrobinę jego charyzmy i magnetyzmu. Kultowe „nie chce mi się z tobą gadać” stało się synonimem mężczyzny silnego, choć zdradzonego przez kobietę. Jak naprawdę wygląda jego życie uczuciowe?

Bogusław Linda pokazał żonę. To ta piękność stoi u boku legendarnego polskiego amanta

W latach 80. cały kraj żył romansem zdobywającego popularność Bogusława Lindy i zjawiskowej Poli Raksy. Cała Warszawa plotkowała o ich relacji, a oni wydawali się tym w ogóle nie przejmować. Jednak już wtedy aktor był ojcem dwójki dzieci — bliźniaków, z pierwszego małżeństwa.

Filmowego Franza Maurera łączono także z osiemnastoletnią modelką Marysią i Katarzyną Figurą. Mówiło się też o relacji z Grażyną Szapołowską, a w 1990 roku gwiazdor związał się z Moniką Jaruzelską. Ostatecznie sercem bożyszcza zawładnęła Lidia Popiel. Pobrali się w 2000 roku w Gdańsku — i w absolutnej tajemnicy. Doczekali się córki, Aleksandry, która także ruszyła na podbój mediów i w zeszłym roku zwróciła uwagę mediów odważną stylizacją.

Wyświetl ten post na Instagramie

O żonie Bogusława Lindy wiemy, że jest fotografką i modelką. 63-letnia Lidia Popiel chadzała nie tylko na wybiegach w Polsce, ale też we Francji, po czym porzuciła karierę na rzecz swojej drugiej pasji. To jej zdjęcie stało się okładką do albumu „Zawsze tam – gdzie ty” zespołu Lady Pank.

Ta piękna kobieta zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. W 2009 została umieszczona w 12. rankingu Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce według magazynu „Home&Market”.

Teraz zaś pojawiła się u boku męża i, jak zwykle, zachwyciła subtelną urodą, a fani nie mogli powstrzymać słów podziwu. Nawet po dwóch dekadach wydaje się, że oboje są sobie bardzo bliscy.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin na ostatniej prostej przed porodem. Próbuje go przyspieszyć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl