Bohdan Gadomski zmarł nagle, a wiadomość o jego śmierci podano do informacji publicznej aż dwa tygodnie po fakcie. Wiadomo, co stanowiło bezpośrednią przyczynę zgonu dziennikarza, jednak jest rzecz, która wzbudza wątpliwości prokuratury.

Bohdan Gadomski zmarł 24 marca 2020 roku, miał 71 lat. Sprawą dziennikarza zajmuje się prokuratura, ponieważ pozostało kilka niewyjaśnionych i wątpliwych aspektów zgonu. Przyjaciele publicysty wynajęli osobistego detektywa.

Specjalista w zagadkach kryminalnych — Bartosz Weremczuk, dokonał poważnych i sensacyjnych ustaleń. Według detektywa śmierć dziennikarza nie była przypadkowa, a śledztwo powinno zmierzać w stronę zabójstwa.

  1. Andrzej Strzelecki miał pasję, o której nieliczni mają pojęcie. Była wyjątkowa, poświęcił jej naprawdę wiele
  2. Nauczyciel został pobity przez rasistów. Teraz wyciekło przerażające nagranie, grożą mu śmiercią
  3. Barbara Brylska dziś. Niesamowite, jak zmieniła się gwiazda polskiego kina

Przyczyna śmierci Bohdana Gadomskiego

Przyczyną śmierci Bohdana Gadomskiego było przedawkowanie insuliny — twierdzi detektyw cytowany przez portal fakt.pl. Mężczyzna mówi, że podanie zbyt dużej dawki leku mogło być celowe. Sprawą zajmuje się prokuratura okręgowa w Łodzi. Jak podaje portal fakt.pl, w oficjalnym oświadczeniu podali, że w ocenie szpitala wątpliwości budziły okoliczności, które doprowadziły do tego, że Bohdan Gadomski trafił do szpitala, a w konsekwencji do śmierci.

Na podstawie informacji, które już posiadam, uważam, że śledztwo powinno zmierzać w kierunku zabójstwa i to z motywacji zasługującej na szczególne potępienie, czyli z pobudek finansowych. Będę w najbliższych dniach składać w tej sprawie odpowiednie zawiadomienie do prokuratury — zapowiedział Bartosz Weremczuk w rozmowie z portalem Fakt24.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Bohdan Gadomski
fot. facebook.com/ bohdan gadomski

Bohdan Gadomski zmarł w wieku 71 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotlety mielone po szwedzku są bezkonkurencyjne. Polacy je pokochają, dzięki kultowym składnikom
  2. Wiemy, co dalej z maseczkami. Łukasz Szumowski powiedział wszystko
  3. Wstrząsające, jak wygląda Kamil Durczok. Na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie, niedawno opuścił szpital
  4. Podejrzewała męża o zdradę. Pewnego dnia weszła do sypialni i spojrzała na lustro, od razu zalała się łzami
  5. Pamiętacie piękną Esmeraldę? Niestety, smutny los dotknął odtwórczynię głównej roli
  6. Piotr Gąsowski w żałobie. Śmiertelna choroba nie dała za wygraną

Źródło: fakt.pl

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.