Bohun z Ogniem i mieczem sprawiał, że kobietom dosłownie miękły kolana! Przystojny Aleksandr Domogarow wcielający się w rolę Kozaka był niedoścignionym ideałem mężczyzny. Teraz jego kolega po fachu pokazał wspaniałe zdjęcie sprzed lat!

Michał Żebrowski na swoim profilu udostępnił zdjęcie z czerwonego dywanu wykonane przed laty. Fotografia została podpisana datą i miejscem wykonania – Cannes w 1999 roku. Widać na nim jak uśmiechnięci panowie wznoszą toast – a jeden przystojniejszy od drugiego! W komentarzach od razu zaroiło się od słów zachwytu, głównie wiernych fanek. A wam jak podoba się fotka?

bohun
instagram.com/zebrowski.michal/

Skrzetuski czy Bohun? Ciężko zdecydować.

Poprzedni artykułPrzyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej pokazała wspólne zdjęcie z dawnych lat. Królowa Życia wygląda zupełnie inaczej
Następny artykułCiężko uwierzyć w wiek Poli Raksy. Piękna aktorka dziś zachwyca urodą jak dawniej
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.