Bokser jest rasą psów uważanych za niebezpieczne. Czy tak jest naprawdę? Brutus, bo tak ma na imię bohater zabawnego filmiku, dokładnie zaprzecza tej tezie. Bokser jest nie tylko łagodnym i oddanym psem, ale także… świetną opiekunką dla dziecka!

Bokser Brutus jest ukochanym pupilem państwa Michalek. Jak podaje portal Kochamy Zwierzaki właścicielka psiaka Bonnie przyznała, że Brutus jest bardzo mądrym i energicznym psem. Znalazł nawet sposób na uspokojenie ich synka. Prezentujemy wideo tego niezwykłego rytuału.

Bokser lepszy niż niejedna niania

Bokser Brutus jest z państwem Michalek od 2016 roku. Od samego początku skradł ich serca, a Bonnie nazywa go swoim pierwszym dzieckiem. Podkreśla też, że Brutus jest bardzo żywiołowym psem, który każdą zabawkę rozszarpuje w 5 minut. Tylko jedna zabawka do tej pory pozostała przy życiu – żółta piłka.

To właśnie ta zabawka powoduje, że kilkumiesięczny syn państwa Michalek natychmiast się uspokaja i grzecznie zasypia. Tylko co ma wspólnego bokser, piłka i niemowlę? 

Jak się okazuje, całkiem sporo. Bokser Brutus okazał się bowiem niezastąpioną opiekunką, która za sprawą żółtej piłeczki jest w stanie natychmiast uspokoić płaczącego Kaydena. Jak to się dzieje? Kiedy maluch tylko zaczyna płakać, Brutus natychmiast przynosi mu żółtą piłkę, która działa cuda – Kayden od razu przestaje płakać!

 1. Wkrótce rozdzwonią się telefony Polaków. Mogą mieć nie tylko twój numer, ale też wszystkie inne dane
 2. Sąsiedzi donieśli, że kogut pieje za wcześnie. Emerytowany właściciel został surowo ukarany

Odwzajemniona miłość psa i człowieka

Rodzice małego Kaydana początkowo bali się reakcji psa na nowego członka rodziny. Okazało się jednak, że zupełnie nie mieli powodu do niepokoju, ponieważ ta dwójka od razu przypadła sobie do gustu. Jak czytamy na portalu Kochamy Zwierzaki, Bonnie przyznała: 

– Brutus zawsze kochał dzieci. Za każdym razem, gdy widzi dziecko, cieszy się.

Przyznaje także, że opieka boksera nad ich kilkumiesięcznym synem jest dla niej rozczulająca. Żółta piłka zawsze była ulubioną zabawką Brutusa, dlatego psiak uznał, że nowy członek rodziny pokocha ją równie mocno.

W wywiadzie dla tego samego portalu Bonnie przyznaje: – Łapie swoją ulubioną zabawkę i przynosi ją Kaydenowi. Robi to po to, aby go pocieszyć. Jest taki kochany!

Opieka boksera tak rozczuliła właścicielkę, że postanowiła wszystko nagrać i umieścić w sieci. Czy to wideo nie jest urocze?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Bokser wspaniale opiekuje się dzieckiem. 

Fot. instagram.com/captainbrutus

Pies uwielbia aktywność na świeżym powietrzu.

Fot. instagram.com/captainbrutus

Bokser uwielbia też leniuchować.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mały terier zapłodnił rottweilera. Urodziły się szczeniaki, które są unikatową mieszanką wybuchową
  2. Dziki pościg na plaży nudystów. Mężczyzna bez ubrań gonił za dzikiem, zwierzę ukradło mu torbę z drogą zawartością
  3. Agnieszka Chylińska nie mogła dłużej milczeć. Gwiazda nagrała oficjalne oświadczenie
  4. Nowe informacje o Joannie z ”Królowych życia”. Wiadomo, co z jej udziałem w programie
  5. GIS w trybie pilnym wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Zwróć go natychmiast, może wywołać listeriozę
  6. Owczarek niemiecki próbuje rozmawiać z właścicielką. Słodkie wideo chwyta za serce

 

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!