Ból brzucha nie dawał chłopcu normalnie funkcjonować. Najpierw 18-latek myślał, że to niestrawność, jednak objawy były dość dziwne jak na pospolite dolegliwości. Gdy zdjęcie USG zobrazowało włosy, zęby i kości lekarze nie mogli uwierzyć. Skąd w organizmie mogą się wziąć takie rzeczy? Odpowiedź jest druzgocąca. 

18-latek skarżył się na ból brzucha, wymioty, nagle bardzo stracił na wadze. USG przeprowadzone przez lekarza wszystko wyjaśniło. To bardzo rzadki, medyczny przypadek. 

Ból brzucha był spowodowany zaskakującą rzeczą

18-latek był załamany. Nie wiedział już, co ma ze sobą zrobić, ból się nasilał, więc postanowił zgłosić się do lekarza. Do sytuacji doszło na północy Indii, chłopak został przyjęty do renomowanego szpitala Narayan Swaroop w Uttar Pradesh. Tam poddano go badaniu USG.

Okazało się, że w jego brzuchu znajdowały się fragmenty obcej ludzkiej tkanki, kości, a nawet zęby i włosy. Lekarze wiedzieli, że mają do czynienia z bardzo rzadkim przypadkiem. Postanowili natychmiast operować 18-latka.

  1. Wielka rewolucja w kraju. Podobnych rzeczy jeszcze nie było
  2. Niebezpieczny wypadek na żywo w „Pytanie na śniadanie” TVP. Mogło źle się skończyć

W brzuchu był brat bliźniak

Lekarze odkryli, że prawie 2,5 kilowa narośl to niewykształcony człowiek, brat bliźniak, którego chłopiec wchłonął jeszcze w życiu płodowym. W takim przypadku pasożyt zaczyna odżywiać się krwią i substancjami odżywczymi swojego gospodarza. Trudno wyjaśnić jak doszło do tego, że chłopiec 18 lat nie odczuwał żadnych problemów zdrowotnych.

Lekarze nazywają taki przypadek fetus in fetu, rzadki, ale spotykany w medycynie. Na serwisie YouTube znalazł się filmik pokazujący operację, jaką wykonali lekarze. Wchłonięty bliźniak niejednokrotnie zostaje usuwany przez lekarzy z innych okolic ciała, w których się zagnieździł, na przykład w czaszce czy między nogami. Po wycięciu 2,5-kilogramowej narośli 18-latek szybko wrócił do zdrowia i dobrego samopoczucia.

ZOBACZ WIDEO:

Niezwykły przypadek 18-latka jest bardzo rzadki w medycynie.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K.
  2. Chłopczyk powiedział „Kocham Cię, mamo”, po chwili zmarł. Przyczyna śmierci jest druzgocąca
  3. Brzuch kobiety bez przerwy rósł. Lekarze zrobili prześwietlenie i zamarli, nie widzieli nigdy nic podobnego
  4. Co się stało? Nagle w ”Pytaniu na śniadanie” zamarli, hamak rozpadł się pod Marzeną Rogalską
  5. Cena za kotlety schabowe w sejmowej stołówce zwala z nóg. Zwykli Polacy mogą przecierać oczy ze zdumienia

Źródło: interia.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułPolicja apeluje do wszystkich kobiet, żeby nosiły karabińczyk przy torebce. Powód jest zadziwiający
Następny artykułKot i kaczka zostali najlepszymi przyjaciółmi. Uwielbiają razem się spędzać czas
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl