Francuskie stylizacje – to jedne z najczęściej wyszukiwanych modowych inspiracji na platformie Pinterest, a hashtag #parisianstyle to ponad 1,5 miliona postów na Instagramie. Skąd ta fascynacja?

Ta niewymuszona elegancja, nonszalancki sposób noszenia ponadczasowych ubrań przeszły bez wątpienia do kanonu światowej mody. Najnowsza kolekcja marki bonprix przekonuje, że nie trzeba ogromnego budżetu, by poczuć się jak Paryżanka.

Paryski styl

Najistotniejsza jest baza. W garderobie każdej francuskiej trendsetterki znajdziemy klasyczny, beżowy trencz oraz proste spodnie (najczęściej o długości 7/8) w stonowanym kolorze. Ponadto, warto znaleźć sobie koszulę idealną, np. w białym kolorze. To niewiarygodne ile stylizacji można stworzyć, mając tylko te trzy rzeczy w szafie! I to na każdą okazję.

Postaw na look „au naturel” i zaprzyjaźnij się z kolorami ziemi. Warto zaopatrzyć się w prosty, czarny, czy beżowy golf oraz wygodne buty, ponieważ wygoda jest dla Paryżanek kluczowa. Reszta to tylko kwestia umiejętnie dobranych dodatków. Dosłownie kilka bazowych elementów to dziesiątki look’ów na każdą okazję!

Warto pamiętać, że francuskie kobiety to minimalistki. Mniej znaczy więcej. Liczy się jakość, a nie ilość. Skompletowanie garderoby „po parysku” to gwarancja szafy skompletowanej na kilka jak nie kilkanaście dobrych sezonów.  

O bonprix

bonprix jest międzynarodową firmą odzieżową z siedzibą w Hamburgu. Przenosimy najnowsze trendy ze światowych wybiegów do codziennej mody oferując inspirujące kolekcje. Działamy już w 29 krajach w Europie, Rosji oraz Ameryce Północnej i Południowej.

bonprix – it’s me. Nasze motto wyraża zarówno naszą modę i postawę. Tworząc kolekcje uwzględniamy nie tylko każdy moment życia, ale także każdą sylwetkę; oferujemy modę w rozmiarach od 32 do 58. Doskonale dostrzegamy, jak różne są prawdziwe kobiety i obserwacje te przenosimy na nasze projekty. Moda bonprix oferuje znacznie więcej, niż tylko świetny wygląd. Nasz cel to zadowolenie i dobre samopoczucie naszych klientek każdego dnia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bonprix
mat. prasowe
bonprix
mat. prasowe
bonprix
mat. prasowe
bonprix
mat. prasowe
bonprix
mat. prasowe
bonprix
mat. prasowe

 

Poprzedni artykułNowe włosy zupełnie odmieniły Blankę Lipińską. Niezwykła metamorfoza
Następny artykułMężczyzna zauważył, że woda w studni się rusza. Gdy odkrył prawdę, nie mógł uwierzyć
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.