W dalszym ciągu nie milkną echa odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP. Dziennikarka postanowiła opuścić szeregi Telewizji Polskiej, a za jeden z powodów uznała dzień 10 lutego 2021 roku, kiedy wszystkie media poza jej pracodawcą strajkowały. Wieloletni partner prezenterki Tomasz Kammel w dalszym ciągu nie wypowiedział się o odejściu dziennikarki. Tymczasem Borys Szyc pogratulował jej decyzji oraz zadał Kammelowi bardzo ważne pytanie.

Były kolega Tomasza Kammela, Borys Szyc postanowił zadać mu pytanie za pośrednictwem InstaStories, które, mimo że nie bezpośrednio, to odnosiło się do braku komentarza na temat odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP. Dziennikarz w dalszym ciągu milczy.

Marzena Rogalska odeszła z TVP

Decyzja Marzeny Rogalskiej o opuszczeniu szeregów TVP, jest jednym z najszerzej komentowanych tematów w większości polskich mediów. Dziennikarka po 12 latach zdecydowała się odejść z Telewizji Polskiej, a za jedną z przyczyn takiego przebiegu spraw uznała pamiętny dzień strajku mediów.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – napisała Rogalska na swoim Instagramie.

Rezygnacja z pracy dziennikarki została szeroko skomentowana przez liczne grono osób ze świata show-biznesu, a także fanów. Co ciekawe, zdecydowana większość zrozumiała tę decyzję, a także życzyła jak najwięcej sukcesów na dalszej drodze zawodowej. Jedną z nich była Anita Werner, która pod zdjęciem dziennikarki napisała krótkie, ale bardzo wymowne – Powodzenia.

Życzenia gwieździe telewizji złożyły także takie osoby jak: Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Katarzyna Grochola, Agnieszka Włodarczyk, a także wiele innych. Jedną z takich osób był także Borys Szyc, który opinię w tej sprawie zamieścił na swoim InstaStories.

Borys Szyc skomentował odejście Marzeny Rogalskiej z TVP i zwrócił się do Tomasza Kammela

Borys Szyc występował w wielu produkcjach Telewizji Polskiej. Były to takie seriale jak: Na dobre i na złe, czy Klan. Sprawa odejścia Rogalskiej z TVP nie umknęła aktorowi, zatem postanowił skomentować tę sytuację, zamieszczając na swoim InstaStories opublikowane przez dziennikarkę zdjęcie, które opatrzył słowami:

Marzena brawo – czytamy.

Na tym jednak nie koniec. W dalszych slajdach relacji Szyca możemy znaleźć ostatnie z opublikowanych przez Tomasza Kammela zdjęć z siłowni, który, jak wiadomo jeszcze nie odniósł się do rezygnacji z pracy swojej wieloletniej koleżanki, z programu Pytanie na śniadanie. Aktor zadał prezenterowi przy okazji jedno ważne pytanie, którym wyraźnie odniósł się do jego braku reakcji w sprawie rezygnacji Rogalskiej.

Może już czas? Nie tylko na siłownię…? – napisał Borys Szyc.

Myślicie, że wkrótce usłyszymy zdanie Kammela na ten temat?

Zobacz zdjęcia:

Borys Szyc
fot. instagram.com/borys.szyc

Borys Szyc skomentował odejście Marzeny Rogalskiej z TVP za pośrednictwem InstaStories.

Borys Szyc
fot. instagram.com/borys.szyc

Zwrócił się także do Tomasza Kammela, który dotychczas nie odniósł się do rezygnacji z pracy swojej wieloletniej koleżanki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl