Borys Szyc po wyemitowanym w TVP filmie mierzy się z wstrząsającymi wiadomościami. Ludzie obrażają go, wyzywają, a nawet grożą śmiercią. Dokument Nic się nie stało wywołał ogromne zamieszanie i burzę w środowisku celebrytów. Hejt i agresja internautów mogą się spotkać z surową karą.

Bywanie w sopockiej Zatoce Sztuki po dokumencie Latkowskiego ściągnęło na wielu celebrytów kłopoty i przykre, a nawet wyjątkowo niebezpieczne wiadomości. Borys Szyc ucierpiał chyba najbardziej.

Borys Szyc wydał oświadczenie

Borys Szyc jako jeden z kilku wymieniony został przez Latkowskiego jako osoba, która powinna wyjawić prawdę o tym, co się działo w Zatoce Sztuki. Aktor stanowczo jednak zaprzeczył, jakoby miał jakieś niepodważalne dowody bądź konkretne informacje.

Szyc udostępnił nawet prywatne wiadomości, pokazując światu, że reżyser już od lipca zeszłego roku nie dawał mu w tej sprawie spokoju. Niestety ani to, ani oświadczenie, w którym tłumaczy sytuację i podkreśla, że nie miał z tym nic wspólnego (szczegóły znajdziecie tutaj), nie oszczędziły mu brutalnych komentarzy internautów.

  1. Polacy zdobyli pierwsze miejsce w Europie. Nie ma się czym chwalić, niepokojący wynik
  2. Ognisko koronawirusa w kościele. 40 osób zakażonych po nabożeństwie
  3. Milionerzy: posłuchał widzów i popełnił wielki błąd. Stracił ogromne pieniądze przez banalne pytanie

Borys Szyc nękany w Internecie

Na Instastories aktora pojawiły się screeny z wiadomości, które otrzymał od pełnych nienawiści internautów. To, co napisali, wręcz nie mieści się w głowie. Aktorowi grożono i życzono śmierci.

Tego typu zachowania szerzą nienawiść i mogą doprowadzić do poważnych problemów. Super Express od Komendy Głównej Policji dowiedział się, że na tego typu sytuacje nie będzie przyzwolenia, ale to poszkodowany musi wnieść wniosek o postępowanie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

borys szyc
Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 22.01.2019. Briefing z udzialem tworcow „Zimnej wojny” w kinie Kultura, w zwiazku z ogloszeniem nominacji do tegorocznych Oscarow. N/z: Borys Szyc.

Borys Szyc mierzy się z falą hejtu i okrutnymi wiadomościami internautów.

borys szyc
fot. instagram.com/borys.szyc

Aktorowi niedawno urodził się synek. Wychowuje w sumie czwórkę dzieci.

W oficjalnym oświadczeniu mężczyzna zaznaczył, że pedofilia to dla niego wyjątkowo ohydna zbrodnia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tajemnicze zjawisko na niebie. Co się dzieje?
  2. Pandemia uderzyła, tysiące zachorowań i zmarłych. Nowy kraj na drugim miejscu najbardziej poszkodowanych na świecie
  3. Borys Szyc nie wytrzymał. Ostro odpowiedział na film TVP, padły groźby
  4. Bokser znalazł sposób na niemowlaka. Pies robi jedną rzecz koło dziecka, wszystko nagrano
  5. 2-letnie dziecko zakażone koronawirusem. Matka opublikowała wpis, nie mieści się w głowie
  6. Zakonnica wykorzystywała go, gdy jako mały chłopiec trafił do klasztoru. Dramatyczne szczegóły swojego koszmaru ujawnił, jako emeryt

źródło: se.pl; instagram.com

Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.