Borys Szyc w mocnych słowach odpowiedział TVP, która wyemitowała dokument Sylwestra Latkowskiego. W filmie aktor został oskarżony, choć nie dosłownie, o uczestnictwo w życiu słynnej, sopockiej Zatoki Sztuki, będącej obecnie centrum kontrowersji. Gwiazdor nie szczędził też słów wobec samego reżysera, który jego zdaniem używa nazwiska aktora, tylko by się wypromować. Spotkamy się w sądzie – podsumował aktor swoje oświadczenie.

Borys Szyc i wiele innych słynnych nazwisk pojawiło się w dokumencie Sylwestra Latkowskiego pt.: Nic się nie stało. Film opowiada o Zatoce Sztuki, miejscu w Sopocie, w którym znajdowały się kluby nocne. Od lat Zatoka Sztuki nie cieszyła się dobrym imieniem. Latkowski naświetla problem gwałtów, które zdarzyły się właśnie w tych klubach. Według niego, w tych wydarzeniach uczestniczyły znane osobowości polskiej sceny publicznej.

Borys Szyc ostro do TVP

Aktor jest oburzony użyciem swojego nazwiska w kontekście filmu Latkowskiego. Aktor przyznaje, że bywał w Zatoce Sztuki, ale nie ma nic wspólnego z toczącym się tam, jak sam nazwał, ohydnym procederem. Borys Szyc nie ukrywa także żalu do stacji TVP.

W swoim bardzo długim oświadczeniu aktor napisał:

– Chce Pan prawdy panie Latkowski? Prawda jest taka, że z tragicznej sprawy, o której rozwiązanie również walczyłem, zrobił Pan rozgrywkę polityczną. Za pieniądze pana Kurskiego i TVP.

Gwiazdor powołuje się na politykę, udowadnia także, że Latkowski pisał do niego prywatne wiadomości, chcąc dowiedzieć się czegoś sensacyjnego. Tę korespondencję Szyc udostępnił na swoim profilu na Instagramie.

  1. Kuba Wojewódzki składa pozew. Wielka afera po najnowszym programie TVP
  2. Premier Morawiecki zapowiedział zniesienie nakazu noszenia maseczek. Polacy czekali na tę wiadomość
  3. 5-latka została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Zdjęcia zapierają dech

Borys Szyc grozi sądem

W dokumencie pojawiło się zdjęcie aktora. Latkowski wymienił także szereg znanych osób, jakoby były powiązane ze sprawą klubów i tym, co się w nich działo. W internecie masowo zaczęły pojawiać się oświadczenia gwiazd, które są wściekłe, że szarga się ich nazwisko. Wszyscy argumentują swoje stanowisko w jasny sposób.

W filmie ani w debacie wyemitowanej tuż po nim nie padły, zdaniem gwiazd żadne dowody świadczące przeciwko nim. Borys Szyc napisał w swoim oświadczeniu

– (Latkowski) robi sobie promocję kosztem nazwisk znanych osób, kosztem mojego nazwiska, posługując się przypadkowym zdjęciem, których jako osoba publiczna mam tysiące.

Aktor zapewnił, że sprawa trafi do sądu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

borys szyc
fot. Instagram.com/borys.szyc

Aktor opublikował na swoim Instagramie korespondencję z Sylwestrem Latkowskim. Filmik trwa 8 minut.

borys szyc
fot. Instagram.com/borys.szyc

Gwiazdor zaznaczył, że na jego rodzinę spadło mnóstwo hejtu przez słowa Sylwestra Latkowskiego.

Oświadczenie jest długie i wymowne. Gwiazdor zapewnia, że skieruje sprawę do sądu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policja wydała stanowcze oświadczenie. Posypią się mandaty, nie będzie taryfy ulgowej
  2. Ratunek dla wielu Polaków. Specjalna akcja, dzięki której spotkają swoich bliskich
  3. Minister Zdrowia potwierdził kolejne znoszenia obostrzeń. Takiej decyzji nikt nie spodziewał się tak szybko
  4. Mąż wręczył żonie bukiet kwiatów. Przyjrzała mu się bliżej i zauważyła liścik, zamurowało ją
  5. „Sprzedałem, oddałem, zabiłem”. Ojciec zaginionej 1,5-rocznej Moniki wciąż wodzi za nos policję
  6. Bardzo niepokojące słowa Łukasza Szumowskiego. Chodzi o drugie uderzenie epidemii, padły konkretne miesiące

Źródło: jastrzabpost.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl