Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bracia Mroczek podpadli Amerykanom? Nawet zniesienie wizy im nie pomoże
Marta Kulik
Marta Kulik 15.10.2019 16:03

Bracia Mroczek podpadli Amerykanom? Nawet zniesienie wizy im nie pomoże

bracia
filmpolski.pl

Bracia Mroczek, w przeciwieństwie do większości Polaków, nie skorzystają na zniesieniu wiz. Mają na sumieniu coś, co nie podoba się Trumpowi. Nawet przepisy prawne są przeciwko nim i tratują ich jak turystów z Korei Północnej. Czym słynni bracia podpali Amerykanom?

Bracia Mroczek na czarnej liście rządu USA? Niestety, ale to prawda. Zduńscy z M jak miłość kilka lat temu zrobili coś, przez co zniesienie wiz w ogóle ich nie dotyczy. Z podobnym problemem będą musiały zmierzyć się inne polskie gwiazdy.

Bracia Mroczek: wiza

Gdy wszyscy cieszą się ze zniesienia wiz, gwiazdorzy M jak miłość mają poważny problem. Niestety, jeśli bracia Mroczek liczyli na karierę w Hollywood i tak jak Maciej Musiał chcieli wyjechać do USA, aby spotykać się z najlepszymi agentami, muszą nieco ostudzić swoje zamiary. Zniesienie wiz nie ułatwi im podróży do USA, a ostatecznie i tak to strażnik zdecyduje, czy słynni polscy bliźniacy postawią kroki na amerykańskiej ziemi.

bracia

Osoby, które po 1 marca 2011 roku przebywały na terenie Jemenu, Syrii, Sudanu, Somalii, Libii, Iraku, Iranu oraz Korei Północnej nie wjadą na teren USA bez wizy, nawet po ich zniesieniu. W takiej sytuacji są właśnie bracia Mroczek, którzy 2015 roku odwiedzili Iran. Razem z Reprezentacją Artystów Polskich zagrali tam mecz i złożyli wieńce pod pomnikiem wygnańców polskich.

Ile kosztuje wiza do USA?

Wiza do USA kosztuje 600 złotych. Opłata jest stała dla wszystkich rodzajów tego dokumentu. Niestety, nawet jeśli wniosek braci Mroczek zostanie odrzucony, koszty nie są zwracane. Na szczęście serialowi Zduńscy zamierzają się dobrze przygotować do ewentualnej podróży.

– Jeśli jednak kiedyś zechcę polecieć do USA, na wszelki wypadek wykonam wcześniej telefon do ambasady — wyjawił Marcin Mroczek w rozmowie z Super Expressem.

bracia

W podobnej sytuacji są także Tomasz Jachimek, Czesław Mozil czy Radosław Majdan. Oni również gościli w Teheranie. Większość Polaków jest jednak w dużo bardziej komfortowej sytuacji. Już wkrótce będą mogli polecieć do Stanów bez wizy i ponoszenia związanych z nią kosztów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź
  2. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  3. Dziecięca aktorka Disneya dostała nagrodę za… swój pierwszy film dla dorosłych. Fani są zniesmaczeni
  4. Nie odwzajemnił miłości syna arabskiego szejka. Trafił za to do więzienia, gdzie był bity i gwałcony
  5. Teściowa nie ufała swojemu zięciowi, więc zainstalowała ukrytą kamerę. Zobaczyła, co robi z 15-letnią dziewczyną
  6. Bogacz ożenił się z 8-latką. Dziewczynka nie przeżyła nocy poślubnej
  7. Jego żona każdego wieczoru mówiła mu, że jest zmęczona. Mąż zamontował ukrytą kamerę i poznał brutalną prawdę