Bracia Golec odpowiedzieli na nominację samego prezydenta, który zaprosił ich do podjęcia wyzwania. Łukasz i Paweł już zadeklarowali, że podniosą rzuconą rękawicę i już wkrótce w sieci pojawi się ich wersja #Hot16challenge. Fani nie mogą już doczekać się utworu, powstałego w ramach słynnej akcji, której celem jest wsparcie pracowników służby zdrowia w czasie epidemii koronawirusa.

Ostatnio internet zalała fala krótkich nagrań opatrzonych podpisem #Hot16challenge. Nie jest to pierwszy raz, kiedy w sieci pojawiają się tego typu materiały, jednak wcześniej ich założenie było zazwyczaj czysto rozrywkowe. Tym razem akcja ma szczytny cel, jakim jest wsparcie pracowników służby zdrowia. Już wiele znanych osobistości wzięło udział w tej inicjatywie, w tym sam Prezydent Andrzej Duda, który nominował między innymi Braci Golec.

Bracia Golec odpowiedzieli na nominację prezydenta

Niedawno w sieci pojawiło się nagranie Prezydenta Andrzeja Dudy w ramach akcji #Hot16challenge. Głowa państwa została nominowana przez rapera Zeusa. Andrzej Duda ku zaskoczeni wszystkich Polaków podjął wyzwanie i nagrał swoją wersję. Rapujący prezydent zrobił w sieci mnóstwo szumu, internauci błyskawicznie zareagowali na nagranie, które pojawiło się na oficjalnym kanale Pałacu Prezydenckiego.

Andrzej Duda, po swoim wystąpieniu zachęcił innych artystów do podjęcia wyzwania w ramach popularnej akcji. Prezydent nominował Marylę Rodowicz, Golec uOrkiestrę, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, zespół Pectus, a także premiera Mateusza Morawieckiego. Jak na razie jedynie Bracia Golec zadeklarowali, że już niebawem rozpoczną pracę nad swoją wersją hip-hopowego utworu.

  1. Ministerstwo zdrowia chce wprowadzić teleporady. Chcą dla Polaków zdalnych wizyt z lekarzami
  2. Nastolatek spacerował z psami. Nagle usłyszał dziwne dźwięki z kanału, zajrzał do środka i zamarł
  3. Aleksandra Kwaśniewska pokazała, jak kończy się wysyłanie męża na zakupy. Dawno się tak nie uśmiałyśmy

Bracia Golec i #Hot16challenge

Bracia Golec są wyjątkowi pod wieloma względami, dlatego też ich nominacja nie jest zaskoczeniem. Bliźniacy nie odważyli się odmówić samemu Prezydentowi i oznajmili, że wkrótce do sieci trafi ich wersja #Hot16challenge.

– Od jakiegoś czasu każdy każdego nominuje. Chodzi o #Hot16Challenge2, czyli zbiórka pieniędzy na rzecz służby zdrowia. (…) Tak się złożyło, że wczoraj nominował nas pan prezydent Andrzej Duda. Podnosimy rękawicę, a wy trzymajcie kciuki za dzieło, które już się szykuje w naszych umysłach – odpowiedzieli Bracia Golec w krótkim nagraniu, opublikowanym na Instagramie.

Czekamy z niecierpliwością na efekt ich pracy i liczmy, że pozostali artyści nominowani przez prezydenta również podejmą wyzwanie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Bracia Golec
Screen z youtube.com/W Pałacu Prezydenckim

Andrzej Duda wziął udział w akcji #Hot16challenge.

Bracia Golec
instagram.com/golecuorkiestra

Prezydent podczas swojego wystąpienia nominował kilku artystów, w tym Braci Golec.

Zespół odpowiedział na wyzwanie Prezydenta i już zapowiedział, że weźmie udział w hip-hopowej akcji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość
  2. Polski podróżnik ma objawy koronawirusa. Jest w najbardziej zagrożonym terenie, wyjawił wszystkie szczegóły
  3. Jaka jest idealna różnica wzrostu? Obliczono dokładnie. Jeżeli Ty masz 170 cm, wiadomo, ile powinien mieć facet
  4. Prezydent Warszawy podjął już ważną decyzję. Tysiące rodziców odetchną z ulgą
  5. Ile Barbara Kurdej-Szatan zarabia na Instagramie? SE podał zawrotną kwotę, kolana się ugięły
  6. Zadziwiająca scena podczas minuty ciszy w Sejmie. Wielu będzie oburzonych

Źródło: gwiazdy.wp.pl

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.