Bracia Golec: mama muzyków ma duże problemy ze zdrowiem. Synowie bardzo boją się o stan zdrowia swojej ukochanej matki, która przebywa obecnie w ośrodku leczniczym. Sprawa jest poważna, ponieważ kobieta nie może poruszać się swobodnie. 

Z pewnością Paweł i Łukasz Golcowie mają teraz wiele powodów do zmartwień. Ich ukochana mama ma problemy ze zdrowiem, a sprawa wydaje się coraz bardziej poważna. Bracia Golec: mama muzyków ma problemy z poruszaniem się. 

Bracia Golec: mama nie może się poruszać

Mama znanych muzyków, pani Irena kilka lat temu przeszła skomplikowaną operację biodra. Operacja się udała, jednak kilka tygodni temu zaczął doskwierać jej ból w kolanie, którego nie mogła się pozbyć przy użyciu zwykłych leków  z apteki. Potrzebna była interwencja.

Bracia Golec szybko zorganizowali mamie wizytę u jednego z lepszych ortopedów w Warszawie, który jednoznacznie stwierdził, że będzie konieczna operacja kolana, a potem długa rehabilitacja. 

– Lekarz zapowiedział też, że dobrze by było, aby przed operacją pogimnastykowała się i w miarę możliwości poćwiczyła chorą nogę, bo to później przyspieszy powrót do zdrowia — zdradza portalowi pomponik.pl znajomy rodziny. 

Bracia Golec: mama

Mama braci Golec cały maj spędziła w uzdrowisku Swoszowice, gdzie codziennie poddawano ją zabiegom. Jaka jest mama słynnych muzyków? Inni kuracjusze nie szczędzą komplementów, opowiadając o pani Irenie.

– Irenka była tutaj gwiazdą. Sypała dowcipami, była gawędziarką, która skupiała dookoła siebie ludzi. Wspaniale opowiadała o synach, z których jest bardzo dumna, a także o swoim niełatwym życiu. Sama wychowywała dzieci. Mimo to zawsze starała się być uśmiechnięta i pogodna — relacjonuje jedna z kuracjuszek portalowi pomponik.pl.

Bracia Golec zapowiadają, że jak mama tylko poczuje się lepiej, zorganizują jej huczne 80. urodziny. Uważają, że to ich obowiązek, szczególnie że rodzina jest dla muzyków największą wartością.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Bracia Golec: mama
instagram.com/golecuorkiestra

Bracia Golec: mama artystów przechodzi ciężkie chwile.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPrzyczyn rozszerzonych porów jest wiele. Jak skutecznie im zapobiec?
Następny artykułTo nie fotomontaż. Krzyżówka jamnika z pitbullem wygląda niesamowicie dziwnie, ale jednak uroczo
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.