Bracia Golec postanowili sprawić swojej mamie niespodziankę. Co takiego wymyślili? Tego będzie zazdrościła jej każda kobieta. Prezent od synów rozjaśnił 80-latce trudne chwile, jakie ostatnio przeżywa. Mimo że dziś może liczyć na wielkie wsparcie ze strony dzieci, wiele lat temu wiodła bardzo ciężkie i pełne wyrzeczeń życie. Poświęciła wiele, by pomóc bliźniętom odnieść sukces.

Każda matka marzy, żeby dzieci uwielbiały ją tak bardzo, jak synowie panią Irenę Golec. Bracia Golec traktują swoją mamę z wielką miłością i wdzięcznością, czemu ostatnio dali wyraz, sprawiając 80-latce wspaniały prezent. Nie uwierzycie, co takiego wymyślili! Kiedy się o tym dowiedziała, z pewnością miała w oczach łzy wzruszenia. Ich gest osłodził starszej pani trudy ostatnich miesięcy, wypełnionych problemami zdrowotnymi i licznymi zabiegami. Co się z nią działo? Dzieci wspierały ją w ciężkich chwilach, a na zakończenie zrobiły coś, dzięki czemu zupełnie zapomniała o cierpieniu!

Co zrobili Bracia Golec dla mamy?

Bracia Golec znaleźli się w gronie gwiazd, które wystąpiły na tegorocznym Festiwalu w Opolu. Nie obyło się bez komplikacji — jak podaje tvp.info, w pewnym momencie ulewa zmoczyła część sprzętu. Na szczęście dzięki profesjonalizmowi fachowców udało się uratować sytuację, a koncert się odbył. W trakcie występu mężczyźni zrobili coś nieoczekiwanego.

Według ustaleń pomponik.pl Łukasz i Paweł Golcowie oświadczyli ze sceny, że swój występ dedykują mamie, Irenie Golec. To był prezent z okazji jej niedawnych 80. urodzin. Z myślą o niej przygotowali piosenkę Górą ty, opowiadającą o pojednaniu z bliskimi. Niestety, mama bliźniaków była zmuszona oglądać koncert w telewizji — nie mogła dotrzeć na Festiwal w Opolu z powodu stanu zdrowia. Jakiś czas wcześniej przeszła operację kolana, po której wyjechała do uzdrowiska w Swoszowicach.

Kim jest Irena Golec?

Irena Golec jest matką Łukasza i Pawła Golców, czyli liderów kultowego zespołu Golec uOrkiestra. Mężczyźni mają jeszcze jednego brata o imieniu Rafał.

Matka przyszłych gwiazd nie miała łatwego życia. Pomponik.pl podaje, że kobieta została wdową, kiedy Łukasz i Paweł byli jeszcze nastolatkami. Irena Golec musiała ciężko pracować, by zapewnić rodzinie byt. Od początku wspierała karierę Braci Golec — osobiście sprzedawała ich pierwsze płyty na targu!

Dziś to synowie wspierają i rozpieszczają ukochaną mamę, która tyle dla nich poświęciła. Po tym, jak wróciła z uzdrowiska, zorganizowali dla niej spektakularne przyjęcie urodzinowe — wzięło w nim udział aż sto osób! Bracia Golec zafundowali pani Irenie także wycieczkę do Egiptu. Podczas wyjazdu nad samopoczuciem i bezpieczeństwem mamy będzie czuwał Rafał Golec.

Spodziewalibyście się, jaki prezent oferowali mamie Bracia Golec? Irena Golec musi być naprawdę dumna z tak opiekuńczych i utalentowanych synów!

ZOBACZ ZDJĘCIA BRACI GOLEC:

bracia golec
fot. instagram.com @golecuorkiestra

Bracia Golec zadedykowali występ na Festiwalu w Opolu swojej ukochanej mamie.

bracia golec
fot. instagram.com @golecuorkiestra

Mama braci niedawno obchodziła 80. urodziny.

bracia golec
fot. instagram.com @golecuorkiestra

Irena Golec od początku kibicowała karierze synów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana: „Jestem zniesmaczona, rozczarowana i zwyczajnie mi przykro”
  2. Praktycznie wszyscy piją ją codziennie. O 90% zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór
  3. Wesele syna polskiego miliardera. Na przyjęciu bawiła się sama śmietanka, m.in. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
  4. Gwiazda TVN kilka miesięcy temu rozstała się z mężem w atmosferze skandalu. „Była dla mnie całym światem, a ja dla niej bankomatem”
  5. Dorota Szelągowska już po przeprowadzce. Gwiazda pochwaliła się swoim nowym lokum

źródła: pomponik.pl, fakt.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.