Bracia Golec: rodzeństwo bardzo ich wspiera. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że Łukasz i Paweł Golcowie nie byli jedynymi dziećmi w domu. Słynni bliźniacy cenią rodzinne więzi. Mimo że sami zdążyli już się ożenić, a nawet doczekali się dzieci, pozostają w nieustannym kontakcie z pozostałymi najbliższymi. Czym zajmują się pozostali członkowie góralskiego klanu?

Ta informacja może wywołać niemałe zaskoczenie wśród fanów zespołu Golec uOrkiestra, ale Łukasz i Paweł to nie jedyni Bracia Golec: rodzeństwo woli pozostawać w cieniu sławnych bliźniaków. Chociaż z całej rodziny tylko oni zdobyli sławę, która wykroczyła poza granice kraju, bliscy nie zazdroszczą im sukcesu. Wręcz przeciwnie — dokładają wszelkich starań, żeby wesprzeć muzyków w ich działaniach. Jeden dzień w roku jest dla nich szczególny. Choćby się paliło i waliło, muszą spędzić go wspólnie. Który?

Bracia Golec: rodzeństwo pomaga im w karierze?

Bracia Golec pochodzą z Żywca. Łukasz i Paweł Golcowie są bardzo dumni ze swoich góralskich korzeni, co znajduje wyraz w ich twórczości artystycznej. Bliźniacy wysoko cenią tradycyjne wartości, a dobro najbliższych stanowi dla nich priorytet. Takie przekonania dzielą z nimi nie tylko partnerki, lecz także mama i rodzeństwo.

Bracia Golec: rodzeństwo słynnych muzyków nie jest dobrze znane. Dwaj bracia, czyli Stanisław i Rafał, są starsi od Łukasza i Pawła kolejno o dwanaście i osiem lat. Jak czytamy na portalu niedziela.pl, czterej mężczyźni — wyłączywszy bliźniaków — nie są do siebie zbyt podobni fizycznie. Dzielą jednak wiele wspólnych cech charakteru. To typowi górale, którzy nie dają sobie w kaszę dmuchać i niechętnie rezygnują ze swoich zamierzeń.

Mimo że Bracia Golec są często zajęci koncertowaniem i nagrywaniem, rodzina jest ze sobą ogromnie zżyta. Bracia z rodzinami regularnie spotykają się: a to na obiadach u jednego z nich, a to u ich ukochanej mamy w Milówku. Według ustaleń portalu niedziela.pl raz do roku wszyscy zjeżdżają się, by wziąć udział w Wigilii. Panie zajmują się gotowaniem, a panowie — ozdabianiem domu i choinki oraz opieką nad dziećmi.

Co robi rodzeństwo Braci Golec?

Jak ustalił portal niedziela.pl, Stanisław Golec mieszka w Milówce, a Rafał Golec — w Warszawie. To jedyny członek rodziny, który zdecydował się szukać szczęścia poza górami.

Bracia Golec: rodzeństwo jest zaangażowane w ich pracę. Rafał Golec pełni funkcję menadżera zespołu, zajmuje się także pisaniem i komponowaniem piosenek. Z kolei Stanisław odpowiada za wizualizację koncertów.

Spodziewalibyście się, że Łukasz i Paweł Golcowie mają jeszcze dwóch braci, na dodatek znacznie starszych? To wspaniale, że mimo różnicy wieku stanowią zgraną i kochającą się rodzinę, która wspiera się i uwielbia spędzać razem czas.

ZOBACZ ZDJĘCIA BRACI GOLEC:

bracia golec: rodzeństwo
fot. instagram.com @golecuorkiestra

Bracia Golec: rodzeństwo bliźniaków nie jest dobrze znane.

bracia golec: rodzeństwo
fot. instagram.com @golecuorkiestra

Rafał i Stanisław Golcowie są znacznie starsi od Pawła i Łukasza.

bracia golec: rodzeństwo
fot. instagram.com @golecuorkiestra

Bracia Golec: rodzeństwo wspiera ich w karierze artystycznej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda TVN pokazała zdjęcie po chemioterapii. Wraca do zdrowia w Szwajcarii
  2. Chesapeake Bay Retriever. Inteligentny i wesoły pies, który potrzebuje odpowiedzialnego właściciela
  3. Anna Popek bez makijażu w bikini! Gwiazda TVP ma 51 lat i ciało godne pozazdroszczenia
  4. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  5. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?

źródło: niedziela.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.