Bracia Golec: żony znanych muzyków to prawdziwe, góralskie piękności. Zazwyczaj żyją w cieniu swoich sławnych mężów, jednak same mają również wiele do zaoferowania. Są nie tylko piękne, ale również utalentowane. Sprawdź, czym się zajmują na co dzień i jakie talenty w sobie kryją. 

Żony muzyków żyją nieco w cieniu swoich znanych mężów. Bracia Golec: żony słynnych bliźniaków nie lgną do show-biznesu, wybrały spokojne życie poza Warszawą. Edyta, jak również Katarzyna Golec to piękne kobiety, które przez swoją tajemniczość budzą coraz większe zainteresowanie wśród internautów. Jesteście ciekawi, czym się zajmują?

Bracia Golec: żony muzyków to piękne kobiety

Łukasz Golec: żona

Żoną Łukasza Golca jest Edyta. To piękna, wysoką krótkowłosą blondynka. Podobnie jak mąż jest utalentowana muzycznie. Gra na altówce, śpiewa, komponuje, a także wraz z mężem i jego bratem gra w zespole Golec uOrkiestra. Dodatkowo kultywuje góralską tradycję i prowadzi warsztaty śpiewu góralskiego. Co myśli o sobie sama? Jako swoje największe zalety wymienia poczucie humoru i optymizm. Edyta Golec prężne działa w Fundacji Braci Golec, a także w innych ośrodkach niosących pomoc. Z Łukaszem doczekali się trójki dzieci.  

Paweł Golec: żona

Żoną Pawła jest Katarzyna. Z wykształcenia jest aktorem lalkarzem. Kilka lat temu wraz z przyjaciółmi założyła fundację teatralną. Z Pawłem mają córkę Maję. Jak się poznali? W jednym z wywiadów Katarzyna Golec wspomina, że poznali się w popularnej kawiarni w piwnicach Zamku Książąt Sułkowskich, gdy on z zespołem kończył wtedy pierwszą płytę, a ona miała próby do przedstawienia. Co więcej, żona Pawła w rozmowie z Twoim Stylem wyznała, że początkowo do siebie nie pasowali, a dobrali się przez przeciwieństwa. 

My też dobraliśmy się na zasadzie przeciwieństw. Ja dużo mówię, jestem energiczna, on jest spokojny, raczej słucha, niż mówi. Podziwiam męża za jego cierpliwość i otwartość. Często ludzie zaczepiają go, proszą o autograf, a on zawsze uśmiechnięty z każdym pogada. Cenię to w nim, choć myślę, że jest zbyt ufny- powiedziała na łamach Twojego Stylu.

Obie panie są piękne i utalentowane, więc nie ma się co dziwić, że bracia Golec stracili dla nich głowy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bracia golec: żony
youtube.com@tvn24

Bracia Golec: żony muzyków to piękne blondynki.

bracia golec: żony
instagram.com@edytagolecofficial

Żona Pawła- Edyta Golec gra z chłopkami w zespole.

bracia golec: żony
fot. instagram.com @golecuorkiestra

Żona Łukasza- Edyta Golec zajmuje się pracą w fundacji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda ujawniła sekrety swojej diety. Dzięki niej tak świetnie wygląda
  2. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem 
  3. Edyta Górniak pokazała dom, w którym się wychowała. To ruina, gwiazda nie powstrzymała łez
  4. Natalia Klimas w ogniu krytyki! „Musiała wywalić brzuch, słabe” Gwiazda ostro odpowiedziała
  5. Aleksandra Kwaśniewska dostawała anonimy z pogróżkami. „Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą”

źródło: plotek.pl/plejada.pl

Poprzedni artykułEdyta Górniak pokazała dom, w którym się wychowała. To ruina, gwiazda nie powstrzymała łez
Następny artykułMimika kota podbija internet! Robi dokładnie takie same miny, jak człowiek
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.