Bracia Mroczek byli gośćmi popularnego programu TVP. Niestety, na antenie zaliczyli niemałą wpadkę. Co więcej, podczas tego wydarzenia w studio była także Katarzyna Cichopek, która nie umiała pomóc braciom wybrnąć z sytuacji.

Bracia Mroczek wystąpili w jednym z najbardziej kultowych programów Telewizji Polskiej. Bohaterzy M jak miłość jednak nie popisali się i przed kamerami zaliczyli wpadkę.

Bracia Mroczek wpadka w TVP

Bohaterzy M jak miłość to kultowe postaci dla widzów Telewizji Polskiej. Emitowany od 20 lat serial nigdy nie stracił na popularności, każdy odcinek wciąż zrzesza przed ekrany tysiące Polaków.

Bracia Mroczek mają więc w sercach widzów szczególne miejsce. Wątek Zduńskich, Kingi i ich perypetii jest obecny w serialu od samego początku. Bohaterzy dosłownie dorastali na naszych oczach.

W tym roku serial obchodzi jubileuszowe 20. urodziny. Z tej okazji zorganizowano wyjątkowy odcinek kultowego programu, Jaka to melodia?

Nie mogło więc zabraknąć serialowego Piotra i Pawła oraz Kingi, którzy występowali w roli graczy. Bracia Mroczek na oczach wszystkich obecnych w studio zaliczyli naprawdę sporą wpadkę. Wszyscy byli tym zaskoczeni, a najbardziej oni sami. Po wszystkim jeden z braci powiedział jedynie „Przykro mi”.

  1. Kim jest nowa pierwsza dama USA? Mało kto pamięta, jaką scenę urządziła kilkanaście lat temu, gdy mąż chciał kandydować
  2. Podczas pogrzebu usłyszeli płacz i dziwne dźwięki z trumny. Kiedy otworzyli wieko, zamarli, natychmiast podjęli decyzję
  3. To już pewne. Stanie się 9 listopada. Polki i Polacy będą zdruzgotani decyzją

Wpadka braci Mroczek

Jak się okazało, bracia zdecydowanie lepiej radzili sobie z nowoczesnymi piosenkami, ze starszych melodii nie znali często nawet największych hitów.

Publiczność była zaskoczona, że bracia Mroczek nie rozpoznali wielkiego, polskiego hitu. Żaden z nich nie znał odpowiedzi, choć była ona banalna. Widać było, jak publiczność garnie się do tego, by podpowiedzieć Mroczkom oczywistą odpowiedź.

Niestety, ale obaj bracia byli zmuszeni się poddać, a później ze wstydem przyznać, że nie rozpoznali wielkiego hitu. Co więcej, początek tej piosenki to dokładnie słowa jej tytułu.

Chodziło o utwór Janusza Gnatkowskiego, Kuba Wyspa jak Wulkan gorąca. Publiczność była zdziwiona, że bracia piosenki nie rozpoznali. Cóż, widać było, że sami źle się z tym czują.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bracia Mroczek
fot. kadr z programu Jaka to melodia

Bracia Mroczek nie znali odpowiedzi na pytanie prowadzącego.

bracia Mroczek
fot. kadr z programu Jaka to melodia

Poczynaniom aktorów przyglądał się gość specjalny programu, Teresa Lipowska. Aktorka oczywiście rozpoznała wielki hit Gniatkowskiego.

Bracia Mroczek
fot. kadr z programu Jaka to melodia

Kasia Cichopek także nie rozpoznała słynnej piosenki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy
  2. Wojciech Cejrowski dodał niepokojący post. Podróżnik prosi tylko o modlitwę, fani drżą z obaw
  3. Która z osób przed chwilą popełniła zbrodnię? Tylko 5% ludzi potrafi wskazać właściwą postać, zagadka na logiczne myślenie
  4. Od dziś nowy zakaz, nikt się nie spodziewał. Premier podjął kolejną decyzję, już za 2 dni wszystko może się zmienić
  5. Pilny apel premiera, zwrócił się do jednej grupy Polaków. Nie ma ani chwili do stracenia
  6. Walka o życie w „Rolnicy. Podlasie”. Gienio i Andrzej przeżyli dramatyczne chwile
  7. Nic dziwniejszego dziś nie zobaczysz. Rozbili jajko i oniemieli patrząc na zawartość, wszystko się nagrało

Źródło: se.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl