Brad Pitt ma nową dziewczynę, co nie umknęło mediom na całym świecie. Wszyscy rozpisują się o nowej wybrance serca popularnego aktora. Okazuje się, że kobieta jest modelką oraz ma męża. Nie uwierzycie, z kim jest w związku małżeńskim. Mężczyzna jest dużo starszy od hollywoodzkiego gwiazdora.

Brad Pitt nie ukrywa swojego romansu z blisko trzydzieści lat młodszą modelką. Okazuje się, że 27-latka ma już męża, który jest sporo straszy, od jej kochanka. Nadążacie? Trudno uwierzyć w taki trójkąt miłosny.

Brad Pitt romansuje z Nicole Poturalski

Od paru dni wiadomo, że amerykański aktor ma nową miłość. Jest nią modelka Nicole Poturalski, parę dzieli aż 29 lat różnicy. Nie przeszkadza im to jednak trwać w uczuciu.

Jak można się dowiedzieć m.in. z portali thenews.com.pk oraz fashionweekdaily.com młoda kobieta urodziła się w Warszawie i dorastała w niemieckim mieście Berkamen. Okazuje się również, że ma o ponad 40 lat starszego męża. Kim jest małżonek wybranki amerykańskiego aktora?

  1. Kobieta zawsze brała prysznic z mężem. Po ostatniej kąpieli natychmiast zażądała rozwodu
  2. 30 nauczycieli na kwarantannie. Poważny problem w jednym z województw

Kim jest mąż Nicole Poturalski?

Mężem kochanki Pitta okazuje się być Roland Mary, 68-letni berliński restaurator. On i Nicole podobno żyją w otwartym małżeństwie i mają razem 7-letniego synka Emila.

To właśnie jego restaurację bardzo często odwiedzał Brad Pitt i miał być oczarowany żoną właściciela lokalu. Jak donosi plejada.pl, pewnego razu modelka miała dać hollywoodzkiemu aktorowi swój numer telefonu i od tego miał zacząć się ich romans.

W 2014 roku Roland Mary szeroko opowiadał o swojej działalności i karierze. Na nagraniu możemy się lepiej przyjrzeć mężowi modelki. Nicole mogłaby być wnuczką swojego męża i córką obecnego kochanka. Jak się okazuje dla wielu wiek to tylko liczba. Co uważacie o takich związkach?

ZOBACZ ZDJĘCIA WIDEO:

Brad Pitt
fot. Toglenn, Brad Pitt at the premiere of „Once Upon A Time In Hollywood” – Photo by Glenn Francis of www.PacificProDigital.com, wikipedia.org, https://pl.wikipedia.org/wiki/Brad_Pitt#/media/Plik:Brad_Pitt_2019_by_Glenn_Francis.jpg

Brad Pitt ma nową miłość.

Brad Pitt
fot. instagram.com/nico.potur

Jego kochanką jest modelka Nicole Poturalski.

Brad Pitt
fot. instagram.com/nico.potur

Kobieta urodziła się w Polsce.

Brad Pitt
fot. screen z youtube.com/
UNIQLO Deutschland

Mąż Nicole jest słynnym restauratorem.

Na nagraniu promocyjnym możemy mu się lepiej przyjrzeć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jarosław Kaczyński przyłapany na wakacjach. Zdjęcia ujawniają całą prawdę
  2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
  3. Oliwia Bieniuk wystąpi w filmie. W sieci pojawił się zwiastun, nie możemy oderwać wzroku, mama byłaby dumna
  4. Diametralna metamorfoza Sarsy, pożegnała swoje „rogi”. Wygląda zjawiskowo, fani zasypali ją komplementami
  5. Cyrwus zaskoczył osobistym wyznaniem wszystkich. Wyjawił prawdę o swoich dzieciach
  6. Idealna panierka do kotletów schabowych, dzięki prostej sztuczce szefów kuchni zawsze wyjdzie chrupiąca jak marzenie

Źródła: thenews.com.pk, fashionweekdaily.com, plejada.pl, pudelek.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl