Jak donoszą zagraniczne media, Brad Pitt, postanowił solidnie wziąć się za siebie! Aktor chce przez rok żyć w celibacie, aby uporządkować swoje życie prywatne.

Do tej pory każdy uważał, że rozstanie Angeliny Jolie z jej byłym mężem – Bradem, najbardziej dotknęło aktorkę, która przez długi czas chodziła zrozpaczona. W rzeczywistości jednak sprawa wygląda zupełnie inaczej. Podczas gdy Angelina świetnie się bawi z innym mężczyzną, Brad jest w bardzo złym stanie i jak sam wyznał „uczucia towarzyszące mu podczas zerwania z Jolie można porównać do śmierci”.

Rok bez seksu

Aktor nie zamierza się jednak poddawać i na sercowe rozterki znalazł swój własny sposób. Postanowił na rok całkowicie zrezygnować z seksu. Najwyraźniej Pitt stwierdził, że stosunki z przypadkowymi kobietami nie pomogą, a jedynie pogorszą jego sytuację.

Rok w celibacie gwiazda zamierza poświęcić na samodoskonalenie. Niedawno Brad wyznał, że po rozstaniu nie stronił od alkoholu. Podjął terapię i całkowicie zrezygnował z napojów wysokoprocentowych. Za cel postawił sobie powrót do świetnej formy, dlatego też przeszedł na zdrową dietę, a także rozpoczął treningi sportowe.

Jak donoszą amerykańskie media, plotki o rzekomym powrocie Brada Pitta i Jennifer Aniston są bzdurą. Co prawda mają ze sobą stały kontakt, jednak pozostają w relacji czysto przyjacielskiej. Przez ostatnie 15 miesięcy mogła na nim polegać jak nigdy, ale fakt ten nie świadczy ich powrocie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jennifer Aniston rozstała się z mężem. To przez Brada Pitta?
  2. Justin Bieber ZARĘCZY SIĘ z Seleną Gomez! Poznaj szczegóły
  3. Obrzydliwe. Magda Gessler ujawnia jak WROBIONO ją w poważną operację

Źródło: jastrzabpost.pl