Jej zrozumienie zawiłości projektowania biustonoszy w połączeniu z ich doświadczeniem w dopasowywaniu do osób o różnych kształtach i rozmiarach sprawia, że ​​kupowanie biustonoszy jest przyjemne (i znacznie łatwiejsze niż gdybyś robił zakupy samodzielnie). Kim jest brafitterka?

Zaleca się regularne dopasowywanie biustonoszy co sześć do dwunastu miesięcy, aby mieć pewność, że nosisz najlepiej dopasowane staniki, nie musisz kupować stanika za każdym razem, gdy robisz zakupy. 

Braffiterki to osoby, które osobiście kupują – mogą samodzielnie wybrać biustonosze, które sprawdzą się w Twoim rozmiarze, kształcie biustu, stylu, preferencjach dotyczących komfortu i budżecie. Znają dopasowanie wszystkich stylów, potrafią doradzić rozmiar i dopasować go w zależności od marki.

Niezależnie od tego, czy masz pełny biust, drobny, mały rozmiar miseczki lub duży. Asymetryczne piersi, czy bardziej obwisłe – skorzystanie z usług brafitterki to najlepszy sposób na znalezienie biustonosza, dzięki któremu Twoje piersi będą wyglądać niesamowicie.

Jak ustalić, czy nosisz dobrze dopasowany stanik?

Być może przymierzasz biustonosz, którego rozmiar nosisz zazwyczaj, ale nie oznacza to automatycznie, że będzie on dobrze dopasowany. Rozmiary staników mogą się różnić w zależności od marki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Oceniając dopasowanie biustonosza, należy zwrócić uwagę na cztery kluczowe elementy: dopasowanie miseczek, pasków, ramiączek i środkowego panelu. Oczywiście, niestety, w przypadku niektórych kształtów piersi możesz mieć problem ze znalezieniem stylu, który dobrze przylega do mostka lub biustonosza z głębokim dekoltem, który nie wypycha tkanki piersi na środek. 

Brafitterka weźmie pod uwagę Twój wyjątkowy kształt piersi i pokaże Ci, na co zwrócić uwagę w doborze biustonosza, by był on dobrze dopasowany – bez względu na rozmiar Twojego stanika.

Dlaczego tak ważny jest wybór biustonosza na podstawie jego dopasowania, a nie rozmiaru?

Dobry brafitter może powiedzieć Ci, żebyś nie patrzyła na metkę, przymierzając staniki. Czemu? Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie biustonosza. 80D w jednej marce może całkowicie różnić się od tego samego rozmiaru w innej. Twój rozmiar stanika ma być bardziej wskazówką niż ustaloną zasadą. 

Może na przykład okazać się, że biustonosz lepiej pasuje na Twoją siostrę, mimo, że jest to rozmiar, który zwykle wybierasz. 

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.