Brat poinformował o śmierci 30-letniej, uwielbianej wokalistki pop. Kobieta zmarła nagle, nieznane były doniesienia, żeby miała kłopoty ze zdrowiem. Ta tragiczna wiadomość wstrząsnęła rynkiem muzycznym i odbiorcami jej twórczości na całym świecie. Była taka młoda.

Brat poinformował o śmierci swojej siostry. 30-latka była jedną z najbardziej znanych wokalistek muzyki pop i country.  Przyczyny jej śmierci nie są znane. Ta wiadomość wstrząsnęła światem muzycznym. Artystka miała się dobrze i nic nie wskazywało na to, że może zdarzyć się taka tragedia.

Cady Groves nie żyje

Cady Groves to była 30-letnią wokalistką muzyki pop i country. W USA była niezwykle cenioną, młodą artystką. Pod jedną z jej piosenek na These Little Girl widnieje liczba 2,4 milionów wyświetleń. O śmierci wokalistki powiadomił jej przyrodni brat. Wiadomość napisał na Twitterze.

Nie są znane oficjalne przyczyny śmierci artystki. Mówi się jedynie, że jej śmierć była naturalna, bez udziału osób trzecich. Brat napisał w poście, że Cady rok temu miała problemy zdrowotne, które ostatnio znów dały o sobie znać. Wokalistka planowała na najbliższy czas nagranie nowej płyty. Jej bliscy zadeklarowali, że powiadomią fanów o rzeczywistej przyczynie śmierci, jeśli taka będzie już wiadoma.

  1. Minister Zdrowia przekazał dobrą wiadomość. Nadal jednak jedna rzecz nie daje mu zasnąć
  2. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, policja przekazała złą wiadomość
  3. Niewiele osób zdaje sobie sprawę. Jednym nawykiem możesz bezpowrotnie zniszczyć swoje brwi

Kim była Cady Groves?

Wokalistka pochodziła z rodziny wielodzietnej, wychowywała ich tylko mama. Kobieta była najmłodsza z siedmiorga rodzeństwa. Dziewczyna zawsze chciała zrobić karierę muzyczną, ale mówiono jej, by chwytała się bardziej praktycznego zawodu. W efekcie Cady skończyła szkołę gastronomiczną, zamiast udać się do wymarzonej szkoły muzycznej.

Gdy skończyła 18 lat, wyprowadziła się do swojego starszego brata, który najbardziej kibicował jej w karierze muzycznej. I słusznie, to dzięki niemu Cady Groves postawiła swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Niestety, tuż po pierwszych sukcesach, jej brat został zamordowany. W 2014 roku wokalistka pochowała swojego kolejnego brata. Cady Groves nagrała cztery płyty, które osiągnęły ogromną popularność. Niestety nie zdążyła już nagrać kolejnej, którą miała w planach na ten rok. Jej najbardziej znane piosenki to: This Little GirlOh DarlinForget YouLove Actually i Crying game. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

brat
fot.instagram.com/cadygrovesk

Zaledwie miesiąc temu Cady Groves świętowała swoje 30 urodziny. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. We wtorek mija bardzo ważny termin dla wszystkich Polaków. Ostatnia chwila na załatwienie sprawy
  2. Koniec z 14-dniową kwarantanną dla przyjezdnych. Będą nowe zasady przekraczania granic europejskiego państwa
  3. Cieszysz się z otwarcia galerii? Nie masz pojęcia, z jakimi wytycznymi będziesz musiał się zmierzyć
  4. Magiczna sałatka. Na pewno jeszcze nie jadłaś czegoś podobnego, pyszności
  5. Na jaw wyszły nowe informacje o rodzinie Kacperka. Porażające słowa sąsiada i mamy
  6. Andrzej Duda zabrał głos ws. doniesień o dymisji. Jest oficjalne stanowisko

Źródło: jastrzab.post.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl