Brat Agaty Dudy w wywiadzie udzielonym w programie Wiersz na poniedziałek wyjawił sporo informacji dotyczących życia prywatnego, które dotyczyły także pary prezydenckiej. Jak się okazało, rodzina przeżywała ostatnio bardzo trudne chwile. Ojciec Agaty Dudy był chory i musiał zgłosić się do szpitala. W dobie koronawirusa był to nie lada stres dla jego najbliższych. Poza tym poeta przyznał, że nie stosował się do narzuconych zasad kwarantanny.

Jakub Kornhauser to młodszy brat Agaty Dudy, a szwagier jej męża Andrzeja Dudy. Mało kto wie, że pierwsza dama pochodzi z rodziny literackiej. Jej ojciec Julian Kornhauser także jest poetą. W rozmowie podczas programu Wiersz w poniedziałek Jakub był pytany o czas kwarantanny i przymusowej izolacji. Wyjawił wówczas wiele informacji na temat ostatnich wydarzeń w rodzinie.

Brat Agaty Dudy opowiedział o ojcu pierwszej damy

W wywiadzie udzielonym w programie Wiersz na poniedziałek poeta przyznał, że rodzina przeżywała ostatnio bardzo trudne chwile.

-Tak się złożyło, że w ostatnich tygodniach czy miesiącach, tata w fatalny sposób miał mało przyjemne przygody z chorobami, które zaprowadziły go do szpitala. – wyznał szczerze podczas wywiadu.

Mężczyzna zapewnił, że jednak rodzinne obawy się nie ziściły:

Sama wizyta w szpitalu, w dzisiejszych czasach wywołuje dreszcze na plecach. […] choroba taty, która pojawiła się nagle, została odsunięta, a dodatkowe nieprzyjemności się nie pojawiły -opowiedział w wywiadzie.

  1. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła. Tragedia zaraz po ślubie
  2. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało
  3. Ich dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice chłopca bali się najgorszego

Szwagier Andrzeja Dudy przyznał, że nie przestrzegał kwarantanny

Jakub Kornhauser zapytany o czas kwarantanny narodowej przyznał, że nie do końca stosował się do nakazu zostania w domu. W tym trudnym czasie często jeździł na rowerze czy szedł w góry. Jak twierdził, sprawiło mu to wiele przyjemności. Niestety kwarantanna wiązała się także z rozłąką z rodziną.

Wiadomo, że brat Agaty Dudy jest bardzo związany z rodzicami, a w szczególności z ojcem. W wywiadzie opowiedział:

-Ta nieprzyjemność wiązała się z niemożliwością czy strachem przed kontaktem z najbliższymi, moimi rodzicami, którzy mieszkają w tym samym mieście. O ile nie brakowało mi codziennych rytuałów…, o tyle najbliższa z możliwych więzi została zachwiana – skarżył się poeta.

To nie jedyne kłopoty, które zmartwiły ostatnio Agatę Dudę i Andrzeja Dudę. Ich córka podjęła decyzję, która sprawiła parze prezydenckiej ogromny zawód. Po więcej szczegółów odsyłamy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

brat
instagram.com@prezydent_pl

Agata Duda i Andrzej Duda przeżywali ostatnio bardzo trudne chwile.

brat
fot. youtube.com/Międzynarodowe Centrum Kultury

Jakub Kornhauser jest laureatem nagrody literackiej im. Wisławy Szymborskiej.

brat
fot. eastnews.pl/ ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Ostatni czas nie jest łatwy dla pierwszej damy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Premier podał smutną wiadomość. Nie żyje wielki Polak. Śmierć przyszła nagle
  2. WHO nagle zmienia zdanie. Chodzi o maseczki
  3. Polacy muszą być przygotowani. Nowe kontrole, mogą kosztować nawet 30 tysięcy złotych kary
  4. Policjant z Wielkopolski śmiertelnie się postrzelił. Fakty są porażające, miał tylko 33 lata
  5. Przed operacjami plastycznymi za 167 tys. zł wyglądała pięknie. Zmiana jej wyglądu rozkłada na łopatki
  6. Warszawa: Autobus rozerwał się w trakcie jazdy. Niepokojące doniesienia ze stolicy, do szpitala trafiła jedna osoba

Źródło: se.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl