Brat Magdy Gessler żyje na co dzień wyjątkowo skromnie. Mężczyzna pokazał dziennikarzom Super Expressu jak wygląda jego mieszkanie. Mimo że siostra jest gwiazdą i zarabia w telewizji ogromne kwoty, on sam preferuje minimalizm. Wcześniej była tu ruina – mówi w rozmowie z redakcją SE.

Brat Magdy Gessler jest znanym działaczem społecznym i politycznym. Piotr Ikonowicz, bo o nim właśnie mowa, mieszka z żoną i dziećmi w zaskakująco skromnych warunkach. Od dwóch lat rodzina żyje w wyremontowanym mieszkaniu na warszawskich Włochach, które przedtem było w opłakanym stanie.

Magda Gessler: brat

Brat Magdy Gessler pokazał redakcji Super Expressu swoje warunki mieszkaniowe w ramach programu Politycy od kuchni.

Wcześniej tu była ruina, a myśmy ją odnowili. Szukaliśmy mieszkania z niskim czynszem, bo większość czasu poświęcamy na działalność społeczną – wyznał Piotr Ikonowicz w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu.

Znany polityk żyje w zaskakująco skromnych warunkach. W mieszkaniu nie ma centralnego ogrzewania, więc rodzina ratuje się dodatkowymi piecykami. W domu jest nawet piec kaflowy, pamiętający jeszcze dawne czasy.

Płacimy 800 zł czynszu. Jak się nie biega za groszem, to trzeba szukać oszczędności – wyjawił Piotr Ikonowicz w programie Politycy od kuchni.

Działacz społeczny, podobnie jak jego siostra, uwielbia gotować, więc większość czasu spędza w kuchni. Zawsze ma pod ręką węgiel, ponieważ, jak mówi, nic nie smakuje tak, jak danie ugotowane na piecu.

Moim specjałem jest gulasz, moje dzieci go uwielbiają – zdradza dziennikarzom SE polityk.

Piotr Ikonowicz słynie również z nienagannych stosunków międzysąsiedzkich. W jego bloku wszyscy kultywują zasady wzajemnej pomocy i wsparcia.

  1. Rodzina przekazała tragiczne wiadomości. Nie żyje legendarny muzyk
  2. Uwielbiana aktorka zrobiła niemożliwą rzecz na pogrzebie Królikowskiego. Nigdy nie widzieliśmy takiego zachowania
  3. Golden Retriever zobaczył kuriera. Pies zareagował w mgnieniu oka, wszystko nagrano

Kim jest Piotr Ikonowicz?

Piotr Ikonowicz jest 64-letnim działaczem politycznym, społecznym oraz przewodniczącym Ruchu Sprawiedliwości Społecznej, był również posłem na Sejm II i III kadencji. Aktywnie pomaga ludziom na marginesie życia społecznego, zapobiegając eksmisjom. Systematycznie prowadzi dyżury Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej, która udziela bezpłatnych porad prawnych dla osób ubogich, a kiedy potrzebuje chwili wytchnienia, zaszywa się w swoim domowym zaciszu na warszawskich Włochach.

Brat sławnej restauratorki jest również dziennikarzem, tłumaczem, a także absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Prawa i Administracji oraz Podyplomowego Studium Instytutu Geografii i Krajów Rozwijających. Publikował w takich tygodnikach jak Przekrój, Fakty i Mity, Robotnik czy Uważam Rze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

brat
fot Andrzej Iwanczuk/REPORTER, eastnews.pl

Znany polityk żyje w wyjątkowo skromnych warunkach.

brat
fot. screen youtube.com / Rzeczpospolita TV

Brat Magdy Gessler jest aktywnym działaczem społecznym i pomaga ubogim ludziom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  3. ”Gogglebox”: uczestnik pokazał zdjęcie z młodości. Przeszedł wielką metamorfozę
  4. Małżeństwo straciło majątek całego życia. Wszystko przez popularną metodę oszustwa
  5. Nastolatki dodają niepokojące zdjęcia ze szminką w roli głównej. Nowy, niebezpieczny trend w sieci
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

źródło: se.pl

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.