Brat Michała Wiśniewskiego, tak samo, jak i on sam, nie miał prostego życia. W życiu mężczyzny dochodziło do wielu zawirowań, jednak dzięki wsparciu starszego brata jego życie wygląda zupełnie inaczej. Niewiele osób w ogóle wie o jego istnieniu, a warto mu się przyjrzeć, bo to naprawdę atrakcyjny mężczyzna. 

Kuba Wiśniewski nieczęsto pojawia się w mediach. O jego życiu nie wiadomo z byt wiele, chociaż sławny brat nie ukrywa jego istnienia. Jednak pomimo tego, że Michał Wiśniewski kiedyś zdawał się robić wszystko, co możliwe, żeby zwrócić uwagę na wszystkich ludzi wokół siebie, o jego rodzinie wcale nie mówi się tak dużo.

Kim jest brat Michała Wiśniewskiego?

Brat Michała Wiśniewskiego, Kuba, jest taksówkarzem. Tę pracę wykonuje, dzięki wsparciu sławnego brata, który specjalnie na ten cel kupił mu samochód, już wtedy planując, że będzie go wspierał również w przyszłości. Gdyby nie pomoc ze strony Michała Wiśniewskiego, jego życie mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej. 

Jak przyznał brat piosenkarza, w zrealizowanym o życiu Michała Wiśniewskiego filmie, jego życie nie toczyło się gładko. O tym, że w dzieciństwie los nie oszczędzał żadnego z nich, wszyscy doskonale wiedzą. Kuba długo szukał, zanim znalazł odpowiednią ścieżkę w życiu. Po drodze robił też rzeczy, z których nie jest dumny, siedział między innymi w więzieniu.

Jak wygląda Kuba Wiśniewski?

Kuba Wiśniewski, brat znanego muzyka, wygląda bardzo podobnie do 17-letniego syna mężczyzny. Jak zauważył portal jastrzabpost.pl, podobieństwo jest szczególnie dostrzegalne, kiedy porównamy zdjęcia Xaviera z ujęciami twarzy jego wujka, kiedy ten wypowiadał się w filmie Gwiazdor, nakręconym o życiu jego brata przez Sylwestra Latkowskiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

brat
fot. LatkowskiTV, youtube.com

Brat Michała Wiśniewskiego, nieczęsto się o nim mówi.

brat
fot. LatkowskiTV, youtube.com; instagram.com/m_wisniewski1972

Mężczyzna wygląda jak bratanek.

brat
instagram.com/wisniv

Xavier Wiśniewski, czy naprawdę jest taki podobny do wujka?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie bierz Ibuprofenu jeśli masz więcej niż 40 lat. „Udar mózgu” nie jest najgorszy
  2. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. „”Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios

źródła: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułSuczka porzucona przez rodzinę na lotnisku błąkała się po nim przez miesiąc. Umarła z tęsknoty
Następny artykułCodziennie jedz czosnek. 8 niezwykłych rzeczy, które staną się z twoim organizmem i wyglądem
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego