Brat swoich zachowaniem pokazał, jak ogromna potrafi być miłość do młodszej siostrzyczki. Kiedy 4-letnia dziewczynka leżała na sali szpitalnej i umierała na raka, z którym zmagała się niemalże od urodzenia, ten postanowił się z nią pożegnać. Widok tej dwójki rozrywa serce na milion kawałków.

Pożegnania z osobami, których naprawdę kochamy, są jedną z najtrudniejszych rzeczy, z którymi zmuszeni jesteśmy się zmierzyć. Jeszcze trudniej jest, kiedy śmierć zabiera zupełnie niczemu niewinne dziecko. Widok schorowanej dziewczynki sprawi, że do oczu napływają łzy. Obecność i wsparcie najbliższych osób, najprawdopodobniej trzymały ją przy życiu.

Brat pragnął pożegnać się ze swoją chorą siostrzyczką

Matt Sootera zdjęciem z udziałem swoich pociech postanowił podzielić się w sieci. Kiedy Internauci natrafili na kadr, nie potrafili ukryć swojego wzruszenia. Mężczyzna uchwycił moment, kiedy Jackson, starszy brat 4-letniej Adalynn zmagającej się ze złośliwym nowotworem żegna się ze swoją ukochaną siostrzyczką. Widok tej dwójki dosłownie rozrywa serce na milion kawałków.

Brat
facebook.com @Matt Sooter

Dziewczynka zmaga się ze złośliwym nowotworem.

– Chłopiec nie powinien żegnać się ze swoim wspólnikiem, swoim towarzyszem zabaw, swoim najlepszym przyjacielem, swoją miłością. Nie powinno tak być, ale właśnie taki jest świat, w którym żyjemy – napisał mężczyzna na swoim Facebooku. 

Następnie dodał, że dziewczynka ma coraz większe trudności z połykaniem, przez co jedzenie i picie sprawia jej mnóstwo bólu. Rokowania lekarzy są dramatyczne. Córce najprawdopodobniej pozostało niewiele czasu. 

 

 

Wspólne zdjęcie wywołuje łzy

U małej Adalynn zdiagnozowano bowiem raka pnia mózgu. Pomimo tego, że radioterapia wyeliminowała komórki rakowe, guz, który po jakimś czasie ponownie powrócił, był nieoperacyjny. Brat dziewczynki pomimo młodego wieku zdawał sobie sprawę, że jego siostra za moment pożegna się życiem. Jego widok przy szpitalnym łóżku sprawia, że do oczu napływają łzy. Chłopiec z ogromną czułością dotyka Adalynn i sprawdza, czy przypadkiem nie ma gorączki. Troszczy się o nią, a ich relacji nie da się opisać słowami.

ZOBACZ WZRUSZAJĄCE ZDJĘCIA:

Brat
facebook.com @Matt Sooter

Brat udowodnił swoją ogromną miłość. 

 

Brat
facebook.com @Matt Sooter

Dziewczynka do końca mogła liczyć na jego wsparcie i obecność. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Fotograf przypadkiem uchwycił jak na powódź zareagowały dwie milionerki. Zdjęcie wywołało mieszane reakcje
  3. Młodsza córka Ewy Bem chce pomóc mamie. Pragnie jej powrotu na scenę
  4. Rodzina pochowała ukochanego psa. Kilka godzin później otworzyli frontowe drzwi i zamarli
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułTerapeuta par: „W ciągu 10 minut potrafię ocenić, czy małżeństwo przetrwa. Zawsze się sprawdza”
Następny artykułMężczyzna zbliżył się powoli do śpiącego kota. Mruczek długo nie wybaczy mu jego zachowania
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.