Brat Antka Królikowskiego pochwalił się na Instagramie ich wspólnym zdjęciem z dzieciństwa. Rodzinny kadr chwyta za serce i można się nad nim rozpłynąć. Internauci byli zachwyceni. Okazuje się, że pamiątkowa fotografia wykonana przed laty nie przypadkowo trafiła do sieci akurat teraz. Powód nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Antek Królikowski to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów młodego pokolenia. Gwiazdor od dłuższego czasu mocno strzeże swojej prywatności, a jego partnerka zaledwie kilka razy pojawiła się na imprezach branżowych u boku ukochanego. Brat Antka postanowił uchwycić rąbka tajemnicy na temat ich dzieciństwa, a na jego Instagramie pojawiło się powalające zdjęcie. Nie bez przyczyny mówi się, że w rodzinie siła.

Ile lat ma Antek Królikowski?

Antek Królikowski urodził się 17 lutego 1989 roku. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych aktorów obchodził zatem 31 urodziny. W związku z tym jego młodszy brat, Jan Królikowski, postanowił dodać ich wspólne zdjęcie z dzieciństwa i złożyć najserdeczniejsze życzenia.

-Antek, możesz sobie udawać bedboja, ale ja i tak wiem, że w środku jesteś nadal tym kochanym, uśmiechniętym dzieciakiem. Sto lat, młodszy o tydzień starszy bracie. Buziaki – napisał Jan Królikowski na Instagramie.

Na rodzinnym kadrze obserwatorzy zobaczyć mogą uśmiechniętych braci oraz dumną mamę, Małgorzatę. Pamiątkowa fotografia wywołuje uśmiech na twarzy.

  1. Imiona, które zwiększają szansę na sukces. Niemal gwarantują sławę i pieniądze
  2. Księżycowe brwi. Kontrowersyjny trend opanował media społecznościowe

Brat Antka zachwycił internautów uroczym zdjęciem

Rodzinne zdjęcie Królikowskich wywołało lawinę komentarzy i zachwyt obserwatorów. Nie brakowało również życzeń urodzinowych dla jubilata.

-Wszystkiego, co najlepsze! Dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, szczęścia, pomyślności – napisała jedna z internautek.

-Wszystkiego najlepszego – dodał internauta.

-Ten bobo, którego trzyma Małgorzata Królikowska, wygląda jak Józio – wtrącił internauta, nawiązując do synka Jana Królikowskiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Brat
instagram.com @jan_ignacy

Brat Antka Królikowskiego pokazał ich wspólne zdjęcie z dzieciństwa.

Brat
instagram.com @antek.krolikowski

Aktor obchodził swoje 31 urodziny.

Brat
instagram.com @jan_ignacy

O życzeniach nie zapomniał również młodszy brat aktora.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed poradami Jerzego Zięby. „Jest to działanie szczególnie groźne i niebezpieczne”
  2. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce
  3. Agnieszka Woźniak-Starak niedługo wraca do pracy? TVN chce ją skusić ciekawą ofertą
  4. Jarosław Bieniuk stanie przed sądem. Postawiono mu zarzuty
  5. Dziewczynka znalazła ukrytą w sklepie kopertę. Gdy pokazała ją mamie, ta aż wstrzymała oddech
  6. 4-letni synek wybudził się ze śpiączki i powiedział mamie bardzo ważną rzecz. Jego ostatnie słowa są piorunujące

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.