Brat Michała Szpaka to prawdziwe ciacho. Mężczyzna jest kilka lat starszy od znanego muzyka i nie jest związany z show-biznesem. Zawodowo zajmuje się ratowaniem ludzkiego życia, a w wolnym czasie uprawia sport, dzięki któremu ma imponującą muskulaturę. Fanki Michała są oczarowane jego bratem i uwielbiają, gdy od czasu do czasu pokazuje ich wspólne zdjęcia. 

Wokalista nigdy nie ukrywał, że rodzina jest dla niego bardzo ważna. Jego siostra Marlena często z nim występuje i pojawia się na wspólnych nagraniach. Brat Michała Szpaka jest bardziej tajemniczą postacią, ale wiemy o nim już dość sporo. Niedawno w jego życiu wydarzyła się prawdziwa rewolucja, o czym dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych. Gratulacje spływały z całego kraju.

Jak wygląda brat Michała Szpaka?

Brat Michała Szpaka wygląda jak przeciwieństwo znanego muzyka! Mężczyzna nie ma długich włosów, spędza dużo więcej czasu na siłowni i nie ma w swojej szafie tylu barwnych kreacji. Podobieństwo możemy jednak zauważyć, przyglądając się rysom twarzy, panowie mają niemal identyczne nosy! Obaj uwielbiają kilkudniowy zarost, co sprawia, że pokrewieństwo jest bardziej widoczne.

brat
instagram.com/michal_szpakofficial

Bracia uwielbiają spędzać razem czas i widują się w każdej wolnej chwili. Kilka miesięcy temu piosenkarz zabrał Damiana do Tajlandii, gdzie bawili się z okazji akcji organizowanej przez jedną ze stacji telewizyjnych. Zdjęcia z gorącej plaży zachwyciły internautki.

Kim jest Damian Szpak?

Damian Szpak jest ratownikiem medycznym, co sprawia, że młodszy brat jest z niego bardzo dumny. W przeszłości 31-latek nie był grzecznym chłopcem, co wyznał sam Michał, ale dziś sztuki walki uprawia już tylko w ramach sportu. Boks jest jego pasją, dzięki czemu internautki z podziwem oglądają fotografie przystojnego ratownika.

-Jestem dumny, bo mój brat przeszedł ogromną transformację. Z kolesia, który wzbudzał strach na osiedlu, został gościem, który walczy o ludzkie życie, bo pracuje jako ratownik medyczny – mówił Michał Szpak w rozmowie z magazynem Party.

brat
facebook.com/szpakmichal

Niedawno życie Damiana znowu się zmieniło. Kilka tygodni temu mężczyzna po raz pierwszy został ojcem, o czym w mediach społecznościowych poinformował dumny wujek. Dziewczynka ma na imię Gaja i jest oczkiem w głowie nie tylko rodziców, ale i Michała, który nie ukrywa, że zamierza ją rozpieszczać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  3. Urszula Dudziak miała romans z żonatym mężczyzną. Gwiazda znalazła go martwego w wannie
  4. Paweł Królikowski trafił do szpitala. Aktor przebywa na oddziale neurochirurgii
  5. Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci
Poprzedni artykułWłosy wypadały jej garściami. Była zrozpaczona, ale fryzjer dokonał niemożliwego
Następny artykułCzy koty czują nasze emocje? Fakty i mity na temat mruczków
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.