Brat tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka jest rekinem biznesu i buduje własne imperium. Mężczyzna odniósł w życiu wiele spektakularnych sukcesów, a rodzina ufa w jego zmysł do interesów i powierza mu ważne zadania. Czym zajmuje się i kim jest Patryk Starak?

Brat Piotra Woźniaka-Staraka, Patryk, tak jak zmarły producent, ma na koncie wiele powodów do dumy. Chroni swoją prywatność i nigdy nie obnosił się ze swoimi sukcesami w mediach, dlatego mało kto wie, że jego dokonania są naprawdę imponujące. Jakimi firmami zarządza?

Piotr Woźniak-Starak: brat zmarłego zajmuje się rodzinnym biznesem

Kim jest Patryk Starak? Patryk Starak, nawet w mediach społecznościowych nie zdradza żadnych prywatnych informacji na swój temat. Najprawdopodobniej, tak jak Piotr, odebrał staranne wykształcenie, co pozwoliło mu osiągać ogromne sukcesy.

Mężczyzna ma 46 lat i zajmuje się rodzinnym biznesem. Patryk Starak zasiada w radzie Fundacji Rodziny Staraków u boku ojca Jerzego i jego żony, Anny Woźniak-Starak. Fundacja działa od 2008 roku, a jej celem jest wspieranie ambitnej młodzieży. 

Patryk Starak jest także wspólnikiem i zasiada w zarządzie spółki Perst Investments zajmującej się nieruchomościami, która powstała w 2015 roku. Ponadto, tak jak tata, jest członkiem organu nadzoru w Herbapolu – przedsiębiorstwie zajmującym się przetwórstwem ziół. Na koncie ma także współpracę z innymi obiecującymi przedsiębiorstwami.

Rodzeństwo Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak miał dwójkę rodzeństwa – siostrę Julię i przyrodniego brata Patryka. Julia ma 29 lat i także nie obnosi się ze swoimi zawodowymi sukcesami. Na Instagramie chwaliła się jedynie fragmentami z życia prywatnego, stąd wiadomo, że jakiś czas temu, pod okiem Ewy Chodakowskiej schudła 20 kilogramów. Po śmierci brata usunęła swoje konta w mediach społecznościowych. Kobieta na stałe mieszka w Szwajcarii, ale kilkukrotnie towarzyszyła Piotrowi podczas oficjalnych wyjść.

Piotr Woźniak-Starak był najbardziej znany z całej trójki rodzeństwa. Bycie cenionym producentem filmowym wymagało od niego częstej obecności na premierach i w mediach. Zainteresowanie jego osobą przybrało na sile, gdy związał się ze znaną dziennikarką, Agnieszką Woźniak-Starak

ZOBACZ ZDJĘCIA:

brat
fot. screen YouTube PUDELEK

Siostra Piotra Woźniaka-Staraka, Julia na co dzień mieszka w Szwajcarii.

brat
instagram.com/aga_wozniak_starak

Cała rodzina producenta to wykształceni ludzie sukcesu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
  3. Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
  4. Pitbull skrzyżowany z husky. Efekt? Najśliczniejszy pyszczek świata
  5. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  6. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości

 

Poprzedni artykułCo faceci naprawdę myślą o makijażu? Kobiety są rozbawione do łez
Następny artykułMartyna Wojciechowska opublikowała romantyczne zdjęcie z ukochanym. Będzie ślub?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.