Brat Edyty Herbuś to niezwykle tajemnicza postać. Mężczyzna w towarzystwie rozpoznawalnej siostry pojawił się tylko raz. W sieci na próżno szukać o nim jakichkolwiek informacji. Co ciekawe, gwiazda wyłącznie raz pokazała ich wspólne zdjęcie. Jego wygląd wywołał zachwyt wśród damskiej części widowni. Czy rodzeństwo jest do siebie podobne?

Tancerka od samego początku bardzo dba o to, by media nie żyły jej życiem prywatnym. Grubą kreską oddziela rodzinę od pracy i blasku fleszu. Najprawdopodobniej to właśnie dlatego, tak rzadko w sieci chwali się zdjęciami najbliższych. Swojego brata do tej pory pokazała tylko raz. Powód był naprawdę ważny. Pod wspólnym zdjęciem niemalże natychmiast posypała się lawina komentarzy.

Brat Edyty Herbuś nie bywa na salonach

Edyta Herbuś od lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. To zupełnie zrozumiałe, że obserwatorzy chcieliby wiedzieć, jak najwięcej na temat swojej ulubienicy. Jednak tancerka doskonale wie, jak chronić swoją prywatność. Poszukiwania jej rodzinnych zdjęć to syzyfowa praca.

Brat Edyty Herbuś pierwszy, a zarazem ostatni raz widziany był w 2015 roku podczas warszawskiej premiera spektaklu Diwa, w którym siostra odgrywała główną rolę. To właśnie wtedy na Instagramie gwiazda podzieliła się również ich wspólnym zdjęciem. Uroda mężczyzny powaliła na kolana damską część widowni. Chłopak ma predyspozycje, by zostać modelem. Kto wie, może właśnie taką ścieżkę obrał? Tego prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy.

Edyta Herbuś rodzice

Edyta Herbuś nigdy nie kryła swojego ogromnego przywiązania do rodziny. Niejednokrotnie można było zauważyć, jak bardzo mocno związana jest ze swoimi dziadkami. Aktorka na Instagramie apelowała również do obserwatorów, by poświęcali jak najwięcej czasu swoim bliskim.

-Kochani, dobrze wiecie już, że dbanie o relacje z bliskimi to dla mnie priorytet. Wy pewnie czujecie podobnie. Spotkania z dziadkami, rodzicami sprawiają zawsze mnóstwo #radości(…)- napisała Edyta pod jednym ze zdjęć.

Fani za każdym razem zachwyceni są ciepłem, z jakim wypowiada się o swoich najbliższych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Brat
instagram.com @edytaherbus

Brat Edyty Herbuś na salonach widziany był tylko raz.

Brat
instagram.com @edytaherbus

Rodzina jest dla niej priorytetem.

Brat
instagram.com @edytaherbus

Gwiazda strzeże swojego życia prywatnego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.